6 technik na uwiecznienie sportowej rozrywki

Jesteś fanem mocnych doświadczeń? Kochasz, kiedy żyły przetaczają hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a poznasz mnóstwo ciekawych rzeczy, które sprawią, że kolejne wyczyny przyniosą ci jeszcze więcej radości!

Full HD Webcam

Autor: Trust
Źródło: Trust

W dobie cyfrowych technologii internauci, którzy są wielbicielami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i udostępnienie ich na portalu, który umożliwia wysyłanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest zatem poprosić kolegę, by stał w pobliżu z cyfrową kamerą i uchwycił, gdy skaczecie, wspinacie się na wysokie szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najkorzystniejszy obraz doświadczeń da nowa kamera na kask jak również dron, np. DJI Phantom ( interesujący wpis na gohero.plinteresujący wpis na Z pewnością wielokrotnie widziałeś filmy wykonane tego typu aparatem. Wrażenia są bardziej odjechane niż te widziane z kamer postronnych ludzi. Najlepszym przykładem takiego kręcenia akcji był ekstremalny skok ze stratosfery, wykonany przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliardy ludzi na całym globie weszło w buty bohatera, widząc obraz z kamery zamontowanej na jego hełmie. Niesamowite show, które przeszło już do historii.

Dobrym zakupem dla każdego maniaka adrenaliny jest kamera GoPro. Sprzęt tej marki cechuje się dużą jakością wykonania. Dynamiczne filmy możesz nakręcić nawet pływając w mrocznym głębinach. Kamera na kask (zobacz szczegóły) pozwala na wykonywanie filmów w każdej pozycji i w każdych warunkach, gwarantując klarowny obraz, które pozwoli na doświadczenie raz jeszcze niesamowitych wrażeń. Kamera GoPro nagra twoje skille na deskorolce, rowerze, spadochronie i innych sprzętach – kręć gdzie chcesz. Tego rodzaju sprzęt weźmiesz ze sobą wszędzie – kamera GoPro jest znakomicie wykonana i nie zawiedzie cię wtedy, kiedy jest ci niezbędna. Dzięki nagraniom ze swoich wyczynów przeżyjesz je raz jeszcze, a kumple będą mogli odczuć, jak to jest dokonywać takich spektakularnych rzeczy. Dodaj swój film na Youtube’a i ciesz się uznaniem publiczności z całego globu!