Ada, tak przecież nie wypada! W jaki sposób uniknąć modowych wpadek, które niekiedy przytrafiają się współczesnym polskim kobietom

XXI wiek określa wielość trendów w modzie. Ich mieszanie, szczególnie przypadkowe, na pewno nie świadczy o posiadaniu wysublimowanego gustu, chociaż równocześnie trzeba nadmienić, że modowe wpadki de facto mogą przytrafić się również największej damie.

buty

Autor: Sjoerd Lammers
Źródło: http://www.flickr.com
Zakładanie skarpetek do sandałów jest bodajże najbardziej popularnym przykładem modowej wpadki. By ich uniknąć i zadać szyku tak w czasie spaceru po mieście, jak i w czasie rodzinnego przyjęcia w ogrodzie, wystarczy tylko trzymać się ustalonych kanonów, choć i od nich także zdarzają się ustępstwa. Kupione w markowym sklepie Lasocki buty z paskami, naprawdę potrzebne w wakacje sandały na płaskim obcasie, a także te na solidnej koturnie, najlepiej prezentują się na bosej stopie, szczególnie jeśli te stopy są odpowiednio pielęgnowane, a paznokcie ładnie pomalowane np.

Ten proponowany odnośnik (https://www.avocado-store.pl/jambi-peach-okulary-transparentne–okragle-unisex-id-71), który posiada informacje na opisywany wątek, jest nieprawdopodobnie trzymający w napięciu, ale możesz poznać inne wiadomości na ten temat, klikając tu.

jasnozielonym lakierem. Natomiast całkowicie inne reguły obowiązują w przypadku trampek czy szerzej, butów sportowych. W tym przypadku włożenie bawełnianych skarpetek staje się obowiązkowe, a buty New Balance w połączeniu z miękkimi skarpetami z logo tego samego producenta zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet w trakcie letnich upałów- lasocki.

t-shirt

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Wielobarwne skarpety przykuwają wzrok, choć tego typu dodatki trzeba nosić z dużym wyczuciem. Stąd niektóre kompendia mody radzą, by tak naprawdę zrezygnować z wkładania takich skarpet czy stopek – przecież nawet jasnopomarańczowe buty Adidas damskie najkorzystniej wyglądają w połączeniu ze stonowaną szarością. Przy tym posiadanie identycznych par skarpet znajduje całkiem praktyczne uzasadnienie, bowiem nie trzeba ich sortować po zdjęciu z suszarki. Natomiast panie, które uwielbiają chodzić w balerinach muszą koniecznie zaopatrzyć się w specjalne stopki. W tym przypadku dostępna kolorystyka zasadniczo nie pozostawia wiele do życzenia, więc modna czterdziestolatka magazynuje w szufladzie co najmniej tyle par stopek w turkusowych czy beżowych kolorach, ile t-shirtów wisi w ogromnej szafie- doskonałe t-shirt.

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej w mniejszym albo dużym stopniu interesują się modą, jednak nie wszystkie planują ubierać się według obowiązujących trendów.

Czy prezentowany tekst jest według Ciebie fascynujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź także na pomocny serwis (http://ratowniczy-sklep.pl/pl/c/Bluzy-meskie/18), który ma równie istotne informacje.

Czasami po prostu ważna staje się wygoda, a potencjalnymi wpadkami niektóre czterdziestolatki w ogóle się nie przejmują.