Co skrywają męskie spodnie?

Do wyboru, do koloru. Teraz panowie już nie mogą się czuć pokrzywdzeni, jeśli chodzi o bieliznę. Przez długi czas ta dziedzina mody była zapomniana i co wielu mężczyzn nosiło takie same bokserki, na szczęście wszystko się zmieniło – męskie bokserki to biznes, który jest bardzo opłacalny. Największe domy mody, co jakiś czas wypuszczają nowe kolekcje tej części garderoby. Męskie bokserki można kupić w różnych kolorach i z nadrukami lub bez oraz z różnych tkanin. Są bokserki, które stworzono z myślą o świętach typu dzień zakochanych, czy dzień chłopaka. Tak, więc jeśli panie chcą kupić coś szybko swoim facetom, to wystarczy wybrać ciekawe bokserki (polecane modele). Taki prezent ze śmiesznym nadrukiem na sto procent rozbawi i obdarowanego i osobę, która daje prezent.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃ
Dawniej piżamy męskie kojarzyły się jedynie z niezbyt interesującymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe piżamy na długi rękaw i do tego bez zbędnego dbania o szczegóły, bo piżama męska po pierwsze i właściwie ostatnie miała spełniać swoje zadanie, czyli okrywać ciało podczas spania. W dodatku tego typu nocne piżamy, niestety, nie podkreślały męskich atutów. Na szczęście moda zajęła się i tą częścią męskiego świata. Dziś męskie piżamy są ciekawe i podkreślają to, co powinny zaakcentować. Nie tylko panie powinny świetnie się prezentować w łóżku, panowie też powinni zadbać o swój wizerunek kładąc się do łóżka. Ktoś stwierdzi, że to zbędna próżność. Jednak każdy mężczyzna, który dostał modną piżamę z dobrego materiału wie, że dobrze jest mieć porządną piżamę.

Tak, więc jeśli nasz mężczyzna woli spać w bokserkach może warto byłoby go przekonać do porządnej piżamy (super odkrycie na tej stronie), bo o ile, gdy śpimy we dwoje to nikomu nie przeszkadza, to, gdy pojedziemy do rodziny same bokserki mogą nie wystarczyć, zwłaszcza, jeśli mamy zamiar siedzieć całe przedpołudnie w piżamie u teściów. Dobrze jest, więc mieć, chociaż jedna porządną męską piżamę, by, gdy okaże się potrzebna nie było trzeba szybko czegoś kupować, bo wtedy naprawdę można się zrazić i do kupowania tego typu produktów i do ich noszenia. Bo kupowanie czegokolwiek na szybko nigdy nie jest dobre.