Gdy zmieniamy wygląd dobrze jest kupić sprawdzone kosmetyki, zarówno te do kolorowania włosów, jak i te do ich pielęgnacji

Dużo pań czasami rozmyśla o całkowitej zmianie wyglądu. Kiedy farbujemy włosy lub nakładamy sobie nietypowy makijaż możemy czuć się prawie tak, jakbyśmy zmienili się w nową osobę. Nic dziwnego, że czasem dobrze jest zakupić farbę do włosów lub nowe tusze i zrobić coś nieoczekiwanego.
Kolekcja Loreal Preference to niesłychanie spopularyzowane kosmetyki do włosów.

Jeśli panie są zainteresowane zmianą Koloru, to będą miały wyjątkowo duży wybór – od jasnego blond, przez zupełnie eksperymentalne kolory, aż po zupełnie ciemne. Z kolei seria Casting Creme Gloss umożliwia koloryzację bez używania amoniaku oraz również oferuje bardzo dużo możliwości. Jeżeli już wybierzemy dobry kolor, który najlepiej będzie pasował do naszych wyobrażeń, na ten przykład Loreal Preference Deep Purple Pearl, dobrym rozwiązaniem może być zakupienie nowych specyfików do nakładania makijażu. Nowa baza pod makijaż, nietypowe tusze i różnokolorowe cienie – musimy dopasować to wszystko pod nową barwę włosów. Warto także posiadać dobry szampon, który będzie pielęgnował nasze włosy. Znakomitym wyborem będzie sprawdzona krajowa marka Fitomed.
Levi
Dobranie właściwej farby do włosów z reguły nie jest sprawą łatwą. Kolekcja Casting Creme Gloss posiada tak wiele barw, że trudno będzie się zdecydować na idealny produkt. Dobrze będzie więc na spokojnie się zastanowić. Można również oglądnąć w sieci zdjęcia pań po koloryzacji przykładowo farbą Loreal Preference oraz upewnić się, czy odpowiada nam taka barwa. Z kolei nowa baza pod makijaż (Doreme pigmenty – https://www.permanent24.pl/pl/c/Akcesoria/51) z pewnością nie przysporzy nam aż tyle problemów, odwrotnie będzie za to z barwami cieni do powiek, które powinny pasować do nowych włosów – dużo więcej przeczytasz pod tym adresem. Pamiętajmy także o pielęgnacji cery i włosów, do czego świetne nadadzą się produkty marki Fitomed tworzone z organicznych składników.

Nieistotne zatem jaką barwę do włosów dobierzemy. Może to być awangardowy kolor z serii Loreal Preference, który sprawi, iż wyróżnimy się na ulicy. Możemy także zastosować coś bardziej tradycyjnego, np. jasny blond Casting Creme Gloss – zobacz szczegóły.

Należy jednakże pamiętać, żeby dobrze wybrać nowe specyfiki do twarzy, by baza pod makijaż (maszynka do permanentnego – Permanent24) i cienie do oczu pasowały do naszego odmienionego wyglądu.
Najlepsze jest to, że jeśli nowy wygląd nam się opatrzy, to za jakiś czas możemy go zamienić na kompletnie inny.