Jak się ubierać, aby wyglądać szczupło

Która z nas nie pragnęłaby odjąć sobie kilku niepotrzebnych kilogramów bez dużego wysiłku? Oto kilka prostych sztuczek, jakie bez zbytniej fatygi odejmą naszym niewieścim kształtom troszeczkę nadmiaru. Panie ubóstwiają torebki, do ich zakupu nie trzeba żadnej z nas nagabywać. Jeśli jednakże chcemy wyglądać szczuplej, musimy przestawić się na duże torebki.

Mokasyny

Autor: DEICHMANN
Źródło: DEICHMANN
To najprostszy trik, jaki polega na przestawieniu uwagi gabarytami torby od dużych bioder czy krągłego brzuszka. Działa tutaj reguła kontrastu. Paseczki, ale jakie? Z pewnością w pionie. Poziome dają wynik wprost odwrotny od oczekiwanego. Wizualnie wydajemy się szerszymi wraz z kierunkiem biegu linii. Mało tego lepszy rezultat zapewniają pasy szerokie niż wąskie.

Barwy ciemne zapewniają wrażenie większej smukłości, zaś odcienie jasne – pogrubiają.

Aby zdobyć świeże dane na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj, a z pewnością nie będziesz zawiedziony Upewnij się, że tak jest!

Ciekawym zestawieniem będą suknie lub bluzki w zestawie dwóch odcieni – czarnym i białym. Biała barwa w środku, natomiast w linii talii czarny. Zapewnia to optyczne zwężenie. To pomysł dla kobiet, jakie pragną optycznie zwęzić swą talię. Dla pań narzekających na nadmiernie rozbudowane biodra poleca się spódnice o niedużym stanie i rozkloszowane na wzór litery A.

Spodnie w kant także wysmuklają sylwetkę. Do rurek natomiast zaleca się mokasyny na obcasie – mokasyny dla kobiet. Szerokie biodra będą znakomicie się komponować również ze spodniami. Tu najlepszym rozwiązaniem będą biodrówki. Do tego wspaniale komponują się bluzki nie wykraczające poza stan jeansów, tak aby widoczny był pasek.

Dla pań, które gromadzą sporzej tłuszczyku w okolicach tułowia, doskonałym rozwiązaniem będą długie bluzki przepasane w pasie szerokim pasem. Świetnie odwróci uwagę od wypukłości w tym miejscu oraz dodatkowo zawęzi optycznie niezarysowaną naturalnie talię.

Obfity biust również może być utrapieniem. Panie chcące zatuszować klatkę piersiową winny zakładać żakiety, przy czym pozostawiać je rozpięte. Niezłe rezultaty daje również przywdzianie bluzeczek w stylu kopertowym oraz wycięcia „w serek”. Dobrze dopasowany strój potrafi zdziałać cuda i poprawić naturę. Stroju dopełni obuwie damskie – sprawdź koniecznie, niezbędnie na dużym obcasie. W jaki sposób się ubierać aby wyglądać smuklej? Teraz już wiesz, a więc do dzieła.