Jakie barwy są ciągle modne

Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe ciuchy, które świetnie pasują do różnego typu stylizacji. Tak, więc modne kolory 2014 to można by rzec, każdy kolor poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – ten rok pozwala ponieść się kolorom. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

moda

Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Są osoby, które twierdzą, że dress code w korporacji nie pozwala na żadne barwne strojenie się, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Można też postawić na kolorową chabrową sukienkę o właściwej długości. Wiele kolorów sprawdzi się się nawet w czasie służbowych spotkań musimy jedynie pamiętać o tym, by fason danego stroju będzie klasyczny. Niektórym osobom wydaje się, że kolorowe rzeczy są niestosowne.

Jeśli patrzy się na wakacyjne stroje to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda

Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Stąd też w sklepach na wystawach widzimy różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że wakacyjny czas rządzi się swoimi prawami i można w końcu zaszaleć nie tylko z kolorem, ale i z fasonami.

Prezentowana na niniejszej podstronie kwestia jest według Ciebie warta zainteresowania? Jeśli tak, to kliknij tu i zobacz oprócz tego więcej opinii na ten temat!

Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Mężczyźni też mogą w końcu zrezygnować z eleganckich butów na rzecz lżejszego obuwia. Mogą też zrezygnować z krawatów i koszuli zapiętej pod samą szyję. Wakacyjne stylizacje to luz, ale nie oznacza to wcale, że musza być one niechlujne.

Barwny dodatek będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli w pracy mimo letnich upałów musimy być w służbowym mundurku.

Chcemy pokazać Ci następny nasz tekst – myślimy, że przypadnie Ci do gustu. By go przejrzeć, naciśnij łącze tutaj (http://www.gemeo.pl/szablon2/shop/455—gwiazdzisty-szafir–rubin-i-in-.html) i gotowe.

Dobrze jest zacząć nosić ciuchy odpowiadające konkretnej porze roku. Bo później zimą nie będzie jak nosić wszystkich pięknych krótkich sukienek, czy wydekoltowanych bluzek. Wakacyjne stylizacje dają możliwość wskoczenia w ciuchy, których za nic nie ubralibyśmy jesienią czy nawet wiosną. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.