Małe oraz duże piersi: stylistyczne triki

W jaki sposób się zmierzyć i na co kierować uwagę, gdy nabywasz stanik? Prawidłowo dopasowany biustonosz – czyli taki we właściwym rozmiarze – ma duże znaczenie dla zdrowia a także piękna piersi. Na każdy biust znajdzie się nienaganny biustonosz. Produkuje się je w wielkościach miseczki od A do KK a także w obwodzie 60-110 cm.

Biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni biustonosz to podstawa garderoby damskiej. Zdaje się, iż skoro nie widać go pod strojem, to nie jest tak istotny. A to błąd! Żadna, wręcz najmodniejsza sukienka nie będzie dobrze wyglądać, kiedy pod nią będzie niewłaściwy stanik, przykładowo o zbyt małej misce, tworzącej na biuście „bułeczki”, bądź zbytnio luźny w obwodzie i tym samym niepodtrzymujący. Warto zadać sobie trud by poszukać takiego stanika, który będzie leżał znakomicie.

Noszenie nieźle dobranego biustonosza to najważniejsza rzecz, jaką kobieta może zrobić dla swych piersi. Niestety, aż 75 procent Polek nosi niewłaściwie dopasowane biustonosze. Bardzo często jest to przyczyną bólu kręgosłupa, pleców, ramion. Właściwy biustonosz gwarantuje komfort, koryguje wygląd i ochrania biust. Poprzez umieszczenie piersi na należytym miejscu kształtuje postawę, powoduje, że pojawia się talia, zaś figura nabiera poprawnych proporcji. Oddziałuje też na to, w jaki sposób układają się stroje

Są łatwe sposoby, które spowodują, że obfity biust będzie wydawał się mniejszy, natomiast drobny bardziej dostrzegalny. Starcza stosowny strój jak też dodatki. Jeżeli idzie o biustonosze duże rozmiary – sklep Jagna, kupimy je zarówno w internecie jak i w marketach stacjonarnych. Obfity biust optycznie zminimalizujesz, nosząc dekolty w kształcie litery V oraz rękawy 3/4. Dobry będzie również golf.

Nabywaj żakiety jak też bluzki z pionowymi stebnowaniami. Zrezygnuj z falbanek i kieszeni na biuście. Wzory na strojach winny być przeciętnej wielkości. Jako ozdoby wybieraj długie kolczyki jak też łańcuszki. Korale możesz pod spodem biustu zawiązywać na supeł. Korzystnie będzie również narzucić na ramiona szaliczek i spiąć go pod spodem biustu.

Mały biust zyska wizualnie, gdy dekolt będzie okrągły oraz dosyć śmiały. Powiększy go koronka lub falbanka. Korzystne będą szerokie poziome paski. Stroń od jednokolorowych, przylegających do ciała koszul, na jakich nie dzieje się nic. Pod suknię bez ramiączek bądź silnie wyciętą ubieraj biustonosz silikonowy – biustonosze silikonowe.