Pójdź Do ślubu w indywidualnym stylu i zrób świetne wrażenie.

Panny, które mają właśnie zamiar wyjść za mąż a nie przepadają za schematami powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje z roku na rok mniej konserwatywna. Właściwie na ślub można dziś włożyć praktycznie cokolwiek, oczywiście w granicach rozsądku. Panny młode jednak nie są skazane na wkładanie grubych sukien czy wielkich welonów. Dawniej welon oznaczał niewinność.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Nie da się ukryć, że zwyczaje się od tamtej pory zmieniły, a i wymiar metaforyczny przestał mieć wielkie znaczenie, bo przyszła mężatka dziś welonu zwyczajnie nie musi mieć, jeżeli tylko nie widzi siebie w takiej części garderoby. Oczywiście tez zawsze można wybrać ogromny, dekorowany welon – to kwestia uzależniona jedynie od panny młodej. Tak samo suknia może być mocno dekorowana, a również może być całkiem minimalistyczna i pozbawiona żadnych dodatków.

Podobne rozluźnienie zwyczajów dominuje w doborze barw. Kiedyś zestawiało się symetrycznie kolory Pana i Pani Młodych. Ponadto raczej nie stawiano na mocno nasycone barwy. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by do sukienki ślubnej włożyć zielone szpilki czy kolorową kurteczkę.Niemniej jednak taka rozluźnienie nie oznacza całkowitego braku barier. Teoretycznie możesz założyć co chcesz, pamiętaj jednak, że moda ślubna(tutaj strona) nie zmieni Twojej sylwetki i urody.

I z tego powodu indywidualnie musisz narzucić sobie pewne granice – osobom szczupłym i grubszym będzie dobrze w innych ubraniach. To samo dotyczy kobiet wysokich i niskich. Przykładowo duże akcesoria mogą przytłoczyć drobną sylwetkę, więc wówczas lepiej o nich zapomnieć. Kolejnym ograniczeniem są zaproszeni goście.

Prezentowany artykuł jest niesłychanie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz też pozostałe polecane sprawdź treści, gdyż wydają się być równie ciekawe oraz wciągną Cię kompletnie.

Moda ślubna nie służy temu, by kogokolwiek urazić i zapewne też wolałabyś tego uniknąć. Dlatego czasem warto zmienić zdanie i odejść przykładowo od zbyt odważnych stylizacji.