Strój – dobierz go do swojej osobowości!

Moda – może się ona zmieniać w naprawdę ekspresowym tempie. Jednego roku lubiane są płaszcze damskie skórzane, a kolejnego podobne, ale zrobione z wełny. Jednego garnitury, drugiego zaś smokingi. Przeciętnemu człowiekowi może być dosyć trudno za tym wszystkim zdążyć. W szczególności, iż to co widzimy na ulicy to często jedno, a to co ukazywane jest na wybiegach – to drugie.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Widząc pokazy mody największych światowych projektantów, nierzadko przecieramy oczy ze zdziwienia, dochodząc do wniosku, że demonstrowane tam ciuchy zupełnie nam się nie podobają. Sami już nie mamy pewności czy powinniśmy podążać za modą, czy też może lepiej zupełnie ją zignorować oraz kierować się swoim własnym zdrowym rozsądkiem, jak również swoim własnym upodobaniem. Nie wiemy, jak będzie dla nas dobrze – bardzo pomocna strona, dobrze zajrzeć.

Tak naprawdę sekret tkwi w tym, aby umieć spojrzeć krytycznie na obecne trendy i wybierać z nich to, co nam odpowiada, a to, co zupełnie do nas nie pasuje – odrzucać. Przecież każdy z nas prezentuje się odrobinę inaczej. Każda pani ma inną sylwetkę oraz inny typ urody. Do każdej w związku z tym pasują inne fasony i barwy. Dla jednej odpowiednia będzie arafatka we wszystkich kolorach tęczy, druga natomiast zupełnie się z dodatkiem takiego rodzaju nie odnajdzie. Tak samo jedna chętnie włoży nad wyraz eleganckie obuwie damskie poznań na wysokich obcasach, a druga będzie wolała buty sportowe lub nawet wygodne trampki. Nie jest warto zatem do niczego się przymuszać i nic robić na siłę. Przecież we własnych strojach mamy się czuć jak najbardziej wygodnie, a nie mieć wrażenie, iż jesteśmy przebrani.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma jakiś gust ubraniowy oraz nie możemy go bagatelizować.

Odpowiada Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę automat do sitodruku pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na podobny temat.

Przecież ubiór ma też pasować do naszego temperamentu, naszej osobowości. Wybierając ubrania, pokazujemy innym osobom, jacy jesteśmy, co lubimy, czego można się po nas spodziewać – zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić. Przecież inaczej odbieramy osobę w trampkach i z dreadami, a inaczej w spodniach od garnituru i koszuli. Spodziewamy się po nich innych zachowań oraz cech osobowości. Ale to dobrze, iż nie jesteśmy wszyscy podobni, że się od siebie różnimy. Dzięki temu na świecie jest dużo ciekawiej oraz bardziej różnorodnie, a także nieprzewidywalnie, a poznawanie następnych osób jest wyjątkową przygodą.