Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak się prezentują. To tylko dowód na to, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.
Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki (kliknij aby zobaczyć więcej) z nadrukiem – stały się obecnie nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki (hiperłącze do strony) powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, ale podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Autor

Ciekawe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce zauważamy śmieszny rysunek.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”