Znajdź swoją bestsellerową spódnicę

Często w twojej rutynie dominują leginsy, lecz gdy w przypływie dobrego humoru, ubierzemy raptem spódnicę, wtedy nie da się zaoponować, iż od razu czujemy dużą śmiałość, a przed nami odsłaniają się różne korzyści.
Kiecka, to część ubioru, który o wszelkiej porze roku prezentuje się atrakcyjnie.

spódnice

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska
Latem rewelacyjnie noszą się lekkie, a zimą sztruksowe, takie w miodowych odcieniach, z niebanalnymi rajstopami. Rodzajów kiecek i sposobów ich noszenia jest co niemiara. Odkryj, więc przepis dla ciebie i zobacz, że dobrze dobrane spódnice, idealnie ukrywają niedoskonałości figury. Przykładowo kiecka rozkloszowana ukryje okrągły brzuch, a kiecka kopertowa poszerzy drobne biodra, nadając im kobiecego kształtu. Nie można również zaprzeczyć, że spódnice przyciągają uwagę i na pewno dostrzegłaś nieraz, że jeśli zakładasz nieważne którą kieckę, to puszczają cię samochody i wszyscy trzymają ci drzwi do sklepów i kawiarni, niczym królewnie.

Lato

Autor: Karen
Źródło: http://www.karenmac.com
Na pewno spódnice – kliknij, zobacz, sprawdź – są bardzo uniwersalnym elementem garderoby i dają wspaniałe możliwości zawrotnej stylizacji. Pasują do nich sweterki całkiem proste, koszule, żakiety, ale też szerokie kamizelki, czy choćby bluzy. A która z was nie lubi wkładać ładnych oficerek? Nie łatwo dobrać do nich spodnie, natomiast nie ma problemu ze spódnicą, albowiem w każdej wspaniale się prezentują.

A może spódnica, to fajny sposób na pochwałę zwykłego dnia. Zatem, nie czekaj, przystrój swój poniedziałek w kolory i bądź sobą, cokolwiek nakładasz.