Chcesz, żeby Twój mężczyzna ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy albo zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Zwykle myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż kobiety, a w dodatku większość z nich nawet nie chce tego zmienić. Chyba każda dziewczyna zdecydowanie doskonale zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim facetem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze właściwie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do domu.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Twój mąż jest dokładnie taki sam, a Ty mimo to nie ustajesz w wysiłkach i chcesz, aby był modnie ubrany, wówczas mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Na początek powinnaś sobie uświadomić, że mężczyźni mają całkowicie inne podejście do zakupów niż dziewczyny. O ile kategoryczna większość dziewczyn wręcz uwielbia chodzić po sklepach i może to robić praktycznie codziennie, o tyle faceci mają dokładnie na odwrót. Większość z nich bez wątpienia woli wyjść raz lub dwa razy do roku na większe zakupy niż wychodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem wybierać jedną rzecz.

Jeśli zatem chcesz porządnie ubrać swojego mężczyznę, wówczas z pewnością powinnaś zastosować trochę inną taktykę niż w przypadku zakupów z koleżanką. Zabierz swojego chłopka na zakupy raz lub dwa razy w roku, a zdecydowanie będzie Ci wdzięczny.oceń tkaniny drukowane tkaniny drukowaneDo takich zakupów musisz jednakże dobrze się przygotować – wcześniej dokładnie przejrzyj garderobę swojego chłopaka i sprawdź, jakich ciuchów mu brakuje. Pomyśl również, gdzie prawdopodobnie możesz zakupić te ciuchy – wszystko po to, aby jak najmocniej skrócić czas, jaki Twój facet będzie musiał spędzić w sklepie. Jeżeli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wówczas Twój ukochany bez wątpienia będzie Ci wdzięczny. Znajdź ubraniowe inspiracje –

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu narzeczonemu paru wyjść ze stylistą. Taka osoba na pewno pokaże mu dokładnie, w jakich ciuchach wygląda najlepiej, a również dokonają wszelkich koniecznych zakupów. Dzięki temu Twój chłopak będzie w stanie uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a dodatkowo będziesz mieć pewność, że stylista wybierze mu tylko takie ubrania, w których Twój ukochany będzie się prezentował naprawdę świetnie.