Co wziąć ze sobą na eskapadę do w tereny zielone?

Jeżeli jawisz się facetem w sile wieku oraz interesują Ciebie takowe kwestie jak zabezpieczenie rodziny oraz survival, bezdyskusyjnie uwielbiasz różne eskapady czy szkoły wytrwania.

Kto wie, może sam je zresztą urządzasz?
schrade

Autor: Sport-shop.pl
Niezależnie od owego, czy sypiasz w głuchym lesie jako instruktor czy jako uczestniczący, prawidłowo mogłoby być, gdybyś posiadał przy sobie nóż blackhawk. Spokojnie, nie jest to ten śmigłowiec a tylko posiadający taką samą nazwę nóż dla konkretnego mężczyzny.

Przedstawione tu wiadomości zainteresowały Cię tak mocno, że masz zamiar czytać więcej? Zachęcamy zatem do nowej strony. Tam oczekuje istotne opracowanie.

Nie jest to jednak nóż dla agresora a dla obrońcy kompletna oferta dostępna pod adresem . Nożyk blackhawk to wielofunkcyjny, pewny ratowniczy nożyk posiadający szczególnie utworzoną głownię zezwalającą rozcięcie pasów ochronnych, taśm, lin a posiadające ząbki ostrze poszerza możliwości noża blackhawk o dodatkowe role. Jego długość to 140milimetrów (po złożeniu: 82milimetry) a waga wynosi 75gram. Ma poza tym wybijak do szyb, otwieracz do butelek, puszek oraz wkrętak. Wyposażony jest również w blokadę LinerLock.

Jeżeli zaś ciekawią Cię bardziej dynamiczne postaci spędzania czasu w puszczy, spróbuj schrade-trwały nóż survivalowy stworzony z wysokowęglowej stali w technice full tang zobacz tutaj. Taki posiadający 312mm długości oraz ważący 450g nóż schrade posiada głownię obłożoną ciemną warstwą ubezpieczającą przed rdzą i likwidującą odblaski. Ma również wygodną oraz ergonomiczną rękojeść z jelcem zrobioną z tworzywa Kraton-G o fakturze antypoślizgowej.

W zestawie z nożem schrade obecna jest nylonowa pochewka z rozpinaną kieszenią oraz możliwością zaczepienia do pasa. Nożyk schrade kosztuje niewiele a w zamian proponuje Ci przeżycie niejednej wspaniałej perypetii.