Ćwiczenia i treningi są szalenie ważne dla wszystkich — zwłaszcza dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia

Największym utrapieniem dla dużej części osób, które chciałyby ćwiczyć, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odnaleźć w sobie motywacji do treningu.

zabawki edukacyjne dla dzieci

Autor: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej planecie jest z pewnością jedynie niewielka garstka osób, które potrafią znaleźć w sobie wystarczająco samozaparcia, aby trenować regularnie. Nie uciekają od treningu i w sumie nie muszą się do nich zmuszać. Niestety znaczny procent ludzi nie ma aż tak silnej woli.

Przeczytaj ten ciekawy tekst i odkryj więcej (http://www.introwertus.pl/konsultacje-psychologiczne-psychoterapia/). Zapewne nie pożałujesz. Nie zwlekaj dłużej! Zrób to teraz!

Kiedy mamy ćwiczyć sami, to po dość krótkim czasie okazuje się, że sobie odpuszczamy, gdyż przykładowo źle się czujemy czy najnormalniej w świecie zwaliło nam się na głowę trochę niezapowiedzianych obowiązków. I tu z pomocą przychodzi trener. Stanie się on naszym motywatorem. Możemy umawiać się na przykład w fitness clubie i mieć z nim indywidualne zajęcia. Wtedy zapewne skupi na nas całą uwagę i będzie korygował wszelkie nasze błędy. Zajmie się zwiotczałymi mięśniami i nie odpuści nam. Wyciśnie z nas siódme poty, a przecież o to chodzi w treningu. Dobry trener jednak z pewnością nie przesadzi. Będzie zdawał sobie sprawę z tego, jak dobrać nam ćwiczenia, aby nas rozkręcić, ale by nie przesadzić. Nikt przecież nie chciałby, żebyśmy ulegli jakiejś kontuzji. Tyczy się to w szczególności osób, które nigdy do tej pory się nie ruszały. Ich mięśnie są sztywne. Należy je rozruszać powoli.

Indywidualnie dopasowany trening na pewno będzie dla nas najkorzystniejszym wyjściem. Oczywiście za zajęcia z trenerem będzie trzeba zapłacić, ale będzie warto. Szybko zobaczymy efekty swej pracy oraz siódmych potów.