Czego nie powinno zabraknąć w kobiecej torebce?

Niektórzy mówią, iż można w niej odnaleźć wszystko, zaczynając od wkrętaka po gaz pieprzowy. Jednakże każda pani wie, że nic nie znalazło się w niej bez konieczności. W taki sposób wyposażone są kobiece torebki oraz plecaki damskie. W poniższym tekście podpowiem paniom, co jeszcze koniecznie powinny mieć zawsze z sobą.

odwiedź witrynę

Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz oczywistości w rodzaju: portfel, dowód osobisty, smartfon, w damskiej torebce zabraknąć nie powinno; pomadki – rzecz jasna w najmodniejszym kolorze. To właśnie szminki oraz błyszczyki powodują, że każda pani może się wyróżnić spośród innych. Pociągnięte szminką usta pomogą także podnieść pewność siebie, mało tego większość produkowanych współcześnie pomadek nawilża, szczotka do włosów bądź grzebień – aby w każdej sytuacji być w stanie przyczesać nieokiełznane kosmyki i wyglądać pięknie, pieniążki – które mogą się przydać na jakieś nieprzewidziane wydatki (np. na taryfę lub inne nieprzewidziane sprawy

Gotówka, a nie karta debetowa, sprawdzi się w tym przypadku dobrze, podpaski bądź tampony – nawet jeżeli o naszym cyklu wszystko wiemy, i może wydawać nam się że natura nie jest w stanie nas niczym zaskoczyć, warto pomyśleć o włożeniu do torebki tamponu lub podpaski.przejrzyj ofertę (strona internetowa)Nie zajmą dużo miejsca, leki przeciwbólowe – bólu najczęściej przewidzieć nie można. Jednak warto się na niego przygotować. Warto mieć w torebce cokolwiek, co pomoże nam podczas bólu głowy, chusteczki nawilżane – dobrze jest posiadać ich małą paczuszkę w torebce. Mogą przydać się na przykład do zmycia make-upu, a nawet potrafią zastąpić papier toaletowy lub oczyścić nasze buty.

Pokrowiec

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
To taka mała rzecz do misji nadzwyczajnych, pończochy – w razie niespodziewanego „oczka” w drodze na randkę nie popadniemy w histerię, parasol – czasami przydać się może nawet pomimo optymistycznych prognoz pogodynki w telewizji, przeciwsłoneczne okulary (okularium.pl – okulista rzeszów) – które skutecznie zabezpieczą nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem . W sklepach dostępne są gustowne pokrowce damskie, które ochronią nasze okulary przed stłuczeniem, kontakt w razie wypadku – najlepiej na oddzielnej karteczce, ukryty w portmonetce (zobacz koniecznie). Poza danymi osoby, którą trzeba zawiadomić jeśli nam coś się wydarzy, dobrze jest zanotować także swoją grupę krwi. W sytuacji kryzysowej na wagę złota może być każda minuta.