Czy nasza szafa z butami posiada na pewno wszystkie typy obuwia, jakie przydadzą się latem? Co warto posiadać?

Sezon letni nie może obyć się bez ważnych typów obuwia w naszej szafce z butami. Jakie buty okażą się niezbędne?
Wiele osób nie wyobraża sobie sezonu letniego bez niesamowicie lubianych japonek. Są wygodne, są tanie, są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Można się w nich wybrać tak na plażę, jak i krótką przechadzkę. Japonki świetnie nadają się na upalne dni, ponieważ wydaje się jakby nie miało się praktycznie nic na stopach. Tym bardziej wersje japonek z bardzo wąskimi paskami z tworzywa sztucznego są bardzo lekkie oraz przewiewne.

Jednak japonki to nie wszystko. Ostatnio bowiem często możemy spotkać na ulicach espadryle. To rodzaj butów, który jest także ogromnie wygodny. Są to najczęściej płócienne, zakrywające stopy buty, jakie wsuwa się na stopę. (czerwone czółenka) Nie sznuruje się ich, a mimo to świetnie trzymają się na stopie. Z pewnością takie espadryle są lepsze do jeżdżenia na rowerze, lub też innego rodzaju letnich sposobów na wolny czas, podczas jakich ważne jest, by buty idealnie leżały na stopie – japoneczki.
espadryle

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Pamiętajmy o najpopularniejszych chyba butach, którymi są sandały. Nie powinno ich brakować w szafie z butami. Występują w dużej ilości różnych wersji. Dostępne są te bardziej eleganckie, ze skórzanymi paskami, jak również wielobarwne z tworzywa sztucznego. Właściwie ciężko ograniczyć się do jednej pary, gdyż przydatne będą na pewno takie bez obcasa, natomiast na taneczny, ciepły wieczór nie można obejść się bez sandałów na obcasie. Doskonałe są do letnich, dyskotekowych kreacji – musisz to obejrzeć.

Trampki z kolei to buty tak dobre na wiele okazji, iż na pewno przydadzą się latem. Wygodnie się w nich chodzi, więc na pewno są świetne na różne letnie aktywności. Długie spacery, gra w piłkę, granie w badmintona, to z pewnością dla tego typu butów nie problem.

Zainteresował Cię niniejszy wpis? Jeżeli tak, to śmiało zobacz, co się znajduje w ofercie koszula ratownik medyczny, która dotyczy tej samej problematyki.

Mało tego, sporo kobiet lubi zakładać trampki z lekkimi sukienkami. To daje bardzo wyjątkowe połączenie i co ważne, doskonale do siebie pasuje. Z tego względu, jeśli nie mamy wyżej wymienionych butów we własnej szafie to trzeba jak najszybciej nadrobić te zaległości. Z tego typu zestawem obuwia, nic już nas nie zaskoczy. Będziemy przygotowani na wiele sytuacji oraz aktywności, jakie mają miejsce latem.