Czy są jakieś przydatne porady względem ubioru dla puszystych panów? Czy ten temat to jedynie domena kobiet?

Temat mody jest najczęściej poruszany przez kobiety. Z reguły też właśnie o z myślą o paniach stworzone są różnego rodzaju strony z radami w sieci czy zakłada sklepy dla puszystych. mężczyzn nie przejmuje się tym tematem za bardzo. Chyba tak się już przyjęło, iż zwyczajnie u panów jest to coś normalnego.

Nie zwraca się na kilogramy uwagi tak jak dzieje się to w przypadku pań. Co jednak jak któryś z panów faktycznie ma kompleksy przez swój wygląd i chciałby w jakiś sposób te kilogramy zatuszować? Co ma w takiej sytuacji uczynić? Czy są jakieś dobre porady?

sklep z ubraniami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak w przypadku pań, tak też jeśli chodzi o odzież dla puszystych panów są reguły, których należy przestrzegać jak chce się trochę zakryć niepotrzebne kilogramy. Więcej informacji: oferta odzieży dla puszystych. Jedną z tego typu porad jest ta, że duzi mężczyźni nie powinni nosić masywnych ubrań. Chodzi głównie o ciężkie, grubsze swetry albo też puchowe kurtki, jakie niepotrzebnie powiększają sylwetkę. Jak natomiast chodzi o buty, tu jest zgoła odmiennie. Należy szukać masywnych butów, które odwrócą proporcję sylwetki na korzyść puszystych panów.

sklep z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna rzecz to dobra długość oraz rozmiar ciuchów. Nie da się ukryć, iż dobór rozmiaru ma tu duże znaczenie. Za duże ciuchy sprawią, że dodamy sobie niepotrzebnie kilogramów. Z kolei zbyt obcisłe uwypuklą wszystkie nielubiane przez nas mankamenty. Nie sposób ukryć za dużego brzuszka pod obcisłą koszulą. Niestety to jeszcze nie koniec, gdyż za długie albo za krótkie ubrania to kolejny problem.

Z tego powodu panowie, jacy borykają się z otyłością powinni bacznie zwracać uwagę na to jak dane rzeczy się na nich prezentują. Oczywiście wiąże się to z dłuższymi wizytami w przymierzalniach sklepów. Nie zawsze też zamawianie ciuchów przez internet okaże się dobrym pomysłem. Jednak w większych miastach jak choćby Poznań znajdziemy dużo dobrze zaopatrzonych sklepów z ciuchami.
To faktycznie prawda, że ciemne kolory wyszczuplają. Warto poznać także parę trików z ich użyciem, przykładowo do ciemnego rozpinanego swetra zakładać jasną koszulkę. Optycznie wyszczupli to nasze sylwetkę. Tego typu kontrast na jednej wysokości jest dozwolony, jednak trzeba uważać na za dużą różnicę między dołem oraz górą, bo tworzą się wtedy nienaturalne proporcje. To na pewno nie wszystkie porady, jednak będzie to bardzo dobry start. Po czasie sami będziemy widzieć jak dużą różnicę powodują dobrze dobrane ubrania.