Czym jest winstrol oraz arginina oraz jaki mają wpływ na działanie organizmu człowieka?

Jesteś sportowcem i nie wiesz jakich składników używać? Chcesz wzmocnić funkcjonowanie aktywności fizycznej? Sprawdź co może Ci pomóc! Każdy sportowiec powinien wiedzieć czym jest winstrol. Winstrol charakteryzuje się bardzo długim bo dziewięcio godzinnym czasem półtrwania. Wskazano, że chociaż winstrol nie oddziałuje bezpośrednio z receptorem glukokortykoidów, to natomiast wchodzi w interakcje z dwoma białkami wiążącymi glikokortykosteroidy – czyli STBP i LAGS, co skutkuje znowu do uwalniania kortyzolu – czyli hormonu odpowiadającego za katabolizm.

leki

Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Czynność ta jednak ma niestety w dodatku te negatywne cechy takie jak m.in. „wysuszanie” stawów, co może z kolei prowadzić do sporej ilości kontuzji szczególnie u osób, które nie dbają zbytnio o rozgrzanie stawów przed wysiłkiem sportowym. A jakie jest zastosowanie? Winstrol jest sterydem zazwyczaj używanym do cykli redukcyjnych. Można z kolei pomyśleć o wykorzystaniu go do pozostałych produktów na cyklu masowym, dlatego, że jak wykazują badania (badania do pracy garwolin) winstrol – poznaj przykłady przyczynia się do zmniejszenia poziomu SHBG, co znaczy z kolei tyle, że nasila funkcjonowanie tych innych środków anabolicznych stosowanych na cyklu. Jednak owe działanie możemy tylko zaobserwować w wersji w tabletkach, dlatego, że tylko taka sposobność zastosowania wymusza pierwsze przejście przez wątrobę.

A jakie są skutki uboczne? Wydawało by się że wersja iniekcyjna jest niezmiernie bezpieczna ponieważ może omijać wątrobę. Ale z kolei nic bardziej mylnego, ponieważ tak się składa, że obie wersje są równie destrukcyjne. Możliwe jednak, że ta wersja w tabletkach nieco bardziej obciąża wątrobę, ale w sumie to jest bezpieczniejsza chociażby dlatego, że wersja iniekcyjna jest stworzona na bazie wody przez co zastrzyki są sporo bardziej podatne na skażenie bakteryjne. Do tego zastrzyki są bardzo bolesne.

Ważna dla kulturystów i nie tylko jest w dodatku arginina. Arginina występuje w sposób naturalny w ciele człowieka. Jest to aminokwas endogenny, czyli właśnie taki który może być stworzony w ciele z innych związków. Teoretycznie więc nasz organizm nie wymaga dostarczania tego składnika wraz z pożywieniem. Niestety jednak jak pokazują badania wraz z biegiem lat zdolność do syntezy argininy w organizmie zaczyna maleć. Braki argininy prowadzą z kolei do naruszenia harmonii wewnętrznej organizmu. Odpowiednia suplementacja diety odtwarza właściwy poziom tego składnika co jest istotne ze względu na jego życiowe funkcje. Arginina jest aminokwasem potrzebnym do wykonywania większości czynności fizjologicznych takich jak m.in. wytwarzanie hormonu wzrostu i usuwanie destrukcyjnych substancji przemiany materii. Jest ponadto uznawana za substancję ważną do przyrostu masy mięśniowej dlatego właśnie mają ją preparaty dla sportowców i kulturystów.

A więc jeśli chcesz mieć piękne ciało zaznajom się z zasadami odżywiania i sportu, tak aby dostarczyć do ciała koniecznych substancji, które wspomogą zdrowe ciało. Wybór na rynku jest obszerny więc jest w czym wybierać. Należy tylko żyć w zgodzie z wskazaniami zdrowego stylu życia, by radować się zdrowym ciałem.