Dla jakiego rodzaju urody długie kolczyki nie okazałyby się dobrym wyjściem?

Każda dziewczyna jest ładna, ale niestety nie każdy mężczyzna jest w stanie to dostrzec. Dlatego też niektóre Panie pragną zaznaczyć swój wygląd poprzez zakup biżuterii.

kolczyki z cyrkonią

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
podeszwa
Przykładowo kolczyki mogą nosić już małe dziewczynki, jednak robią to dlatego, że zezwoliły im na to ich mamy.
W salonach jubilerskich dostępne są różnego typu kolczyki. Mogłyby być one złote, posrebrzane czy też wykonane z tytanu. Mogłyby posiadać różne wzory, takie jak chociażby symbol infinity albo być udekorowane kamieniami. To również „temat rzeka”: Osoby dorosłe cenią kamienie szlachetne, czyli m.in. diamenty, rubiny czy też szafiry. Dla najmłodszych klientek znakomitym rozwiązaniem będą z kolei cyrkonie. Są to sztuczne kamienie, zatem ich cena jest zdecydowanie niższa niż brylantów, jednak nie znaczy to, że są nieładne. Odwrotnie: srebrne kolczyki z cyrkonią wyglądają fenomenalnie na każdym kobiecym uchu. Oferta jest naprawdę monumentalna, więc dowolna pani na pewno odnajdzie znakomity towar, który będzie dostosowany do jej typu urody. Istotne jest to, żeby osoba, która je zakłada, czuła się z nimi doskonale.

Dla przykładu jeżeli posiadasz stosunkowo krótka szyję, w takiej sytuacji dobrze byłoby nabyć niewielkie kolczyki „wkrętki”. W takiej okoliczności niestety dłuższe kolczyki z cyrkonią nie byłyby dobrym rozwiązaniem. Nikt nie czułby się komfortowo, jeśli kolczyki opierałyby się na barkach. Taki typ precjozów, zatem wiszące oraz długie kolczyki okazałyby się z kolei najlepsze dla osób z okrągłą twarzą.

Jeśli natomiast masz raczej kwadratowy typ twarzy, to najlepsze będą kolczyki w kształcie okręgu. Jeśli jednak Twoja twarz ma układ trójkątny pamiętaj, żeby kolczyki nie posiadały tego typu kształtu.