Endermologia oraz mikrodermabrazja – nowoczesne oraz efektywne zabiegi medycyny estetycznej

Endermologia oraz mikrodermabrazja to nowomodne i niezmiernie skuteczne zabiegi upiększające medycyny estetycznej. Teraz medycyna estetyczna zyskuje coraz większe zainteresowanie i coraz większą popularność wśród ludzi, bo oferuje efektywne metody upiększające, perfekcyjnie wpływające na zdrowie, ciało albo też cerę.

Dziewczyna

Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com
Endermologia (endermologia w Warszawie) jest to zabieg, który cieszy się wielkim zainteresowaniem pośród kobiet. Jest to niepowtarzalny i bardzo współczesny sposób na likwidowanie cellulitu przy użyciu podciśnienia, który skutecznie oddziałuje na tkankę tłuszczową. Podczas tego zabiegu wykonuje się dodatkowo staranny i precyzyjny masaż mechaniczny, jaki również klatki na króliki wspomaga eliminowanie cellulitu. Obecnie wiele kobiet boryka się z kłopotem cellulitu i szuka skutecznych metod na pozbycie się go. Niestety mocny cellulit nie zawsze łatwo przemóc, wobec tego też zabieg endermologii jest współcześnie zalecany jako jeden z najbardziej efektywnych. Już po kilku sesjach da się ujrzeć znaczną różnicę.

Natomiast mikrodermabrazja jest to zabieg kosmetyczny, jaki polega na wycieraniu warstw naskórka przy pomocy szczególnego urządzenia. Jest to jeden z najczęściej używanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Doskonale wpływa na poprawę stanu cery, powoduje, iż jest ona zdrowsza a równocześnie piękniejsza. Zabieg ten jest realizowany nadzwyczaj precyzyjnie i starannie, dziś zdołamy też wypunktować rozmaite typy mikrodermabrazji, na przykład mikrodermabrazję diamentową. Są one dobierane w zależności od typu cery i wyczekiwań Klienta.

Mikrodermabrazja przynosi faktycznie wspaniałe wyniki i fenomenalne rezultaty, odmładza cerę, powoduje złuszczanie rogowatego naskórka, powoduje, że cera staje się niezwyklej promienna a także gładsza. Zabieg ten szczególnie jest zalecany osobom, jakich cera jest zszarzała i charakteryzuje się nierównym kolorytem, mikrodermabrazja perfekcyjnie wygładza dodatkowo zmarszczki. Jeżeli więc chcesz zadbać o swoją cerę i istotnie ulepszyć jej stan, a do tego skorzystać z bezinwazyjnego oraz całkowicie pewnego zabiegu pielęgnacyjnego, to należałoby zdecydować się tylko na mikrodermabrazję.