Jak dobrać jeansy? Do każdego rodzaju figury możesz dopasować właściwe spodnie. Są takie możliwości

Należy potwierdzić, iż kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, jak powinniśmy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Gdy mówimy o jeansach nie chodzi tylko o sylwetkę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, jakie są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście sprawia, iż w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, robi zupełnie odwrotnie. Pora to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie potrafią zdefiniować, czy mają długi tułów czy krótki. A korzystnie wiedzieć, że ma to ogromny wpływ na to, po jakie rodzaje jeansów powinny sięgać. I nie jest ważne czy mowa o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, kupionych na targowisku. Korzystnie więc poznać najistotniejsze wytyczne, co do dobierania najlepszego typu jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów i krótkie nogi, to niezbędnie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Jeżeli chcesz znaleźć więcej w opracowaniu na opisywany w tym serwisie temat, to kliknij tutaj, a zapewne Cię one zaintrygują.

Dosyć częstym błędem, który popełniają kobiety jest zakup zbyt długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać tak naprawdę pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek i marynarki, ale też do normalnego t-shirtu oraz trampek. Co także istotne, a często lekceważone, to fakt, iż nie musisz być szczupła jak modelka, by w twojej szafie znajdowały się jeansy. Kiedy tak myślisz, to musisz szybko zapomnieć o takiego typu

2

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu tej kwestii. Rzeczywiście bowiem jeansy wyglądają najbardziej korzystnie na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Na przykład materiał który opina się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach pokazuje w rzeczywistości atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie traktujmy jak wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Posiadając w swojej szafie trochę jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienny ubiór, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, takie jak sportowe. To więc z pewnością pocieszające, że można wybrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju sylwetki. Zamiast więc żalić się i podupadać na duchu, warto to wykorzystać.