Jak wyglądają zabiegi tak zwanej labioplastyki, z jakiego powodu cieszą się one coraz większą popularnością wśród pań.

Nowoczesne panie w coraz większym stopniu poprawiają swoją urodę i wygląd. Faktem jest, że aktualnie będą mieć ku temu dużo więcej okazji niż kiedyś, a i same zabiegi są obecnie znacznie bezpieczniejsze i nie dające tylu powikłań. Oprócz tego panie coraz mniej się wstydzą swoich potrzeb, jeżeli coś będzie dostępne, co może poprawić ich wygląd czy jakość życia, to po prostu będą z tego korzystały.

Będzie to między innymi dotyczyć ginekologii plastycznej, potocznie też nazywanej labioplastyką. Jest to dość młoda dziedzina, lecz już szalenie popularna, zwłaszcza na zachodzie. Polega ona na odpowiednim korygowaniu kształtu i wielkości warg sromowych, kiedy w opinii pacjentki będą one stwarzać jakieś problemy. Przeważnie będzie się wykonywać ich zmniejszanie, ponieważ za duże mogą powodować bóle, dyskomfort czy też problemy w życiu seksualnym. Lecz coraz więcej pań zgłasza się także aby zmienić ich kształt, będzie to miało na celu poprawienie wyglądu i zwiększenie przyjemności i satysfakcji płynących z seksu.

szczęsliwa kobieta

Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com

Labioplastyka proponuje aktualnie kilka różnych metod i technik (w tej ofercie), lecz bez przerwy nie należy zapominać o tym, że wszystko to będą zabiegi dość inwazyjne, z tego też powodu wymagają pewnego przygotowania i dobrego chirurga. Profesjonalna klinika ginekologiczna Katowice (zobacz: aktualna oferta kliniki ginekologicznej w Katowicach), zajmująca się labioplastyką powinna odpowiednio przygotować kobiety, tak żeby wszystko przeprowadzone zostało bez powikłań i problemów.

Na początku należy przeprowadzić konieczne badania, a także zrobiony szczegółowy wywiad lekarski.

Czy podniesiona w tym materiale kwestia nie zwróciła Twojej uwagi? Jeżeli tak, to oprócz tego kliknij ten odnośnik – szalenie zalecam tą treść (https://sklep.labempire.com.pl/pipety-wielomiarowe-szklane,2,24496 ).

Dzięki temu można będzie określić na ile pacjentka jest zdrowa i zdecydować, czy zabieg będzie w ogóle możliwy. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, to można będzie umówić termin, dopasowany do cyklu miesiączkowego, a także wydaje odpowiednie wytyczne jeśli chodzi o przygotowania. Bardzo istotny jest także okres po przeprowadzeniu zabiegu, tu należy postępować dokładnie tak samo, jak przy wszystkich innych chirurgicznych zabiegach. Wskazany jest odpowiednio długi odpoczynek i ograniczenie ciężkich zajęć aż do całkowitego zagojenia.