Jakie wymiary powinna posiadać doskonała kandydatka do pracy w modelingu?

Zanim udasz się do jakiejś agencji modelek, lepiej dobrze namyśl się, czy mogłabyś się przykładowo wyprowadzić do innego miasta, lub czy możesz pogodzić edukację z pracą na wybiegu.
Powinnaś także być osobą punktualną oraz chętną do różnego rodzaju samozaparcia.

Body – zmysłowość i styl

Autor: Prima Donna
Źródło: Prima Donna
Modelka powinna być również osobą niezwykle komunikatywną. Musisz zadać sobie zapytanie: czy potrafiłabyś wytrzymywać przeróżne krytyczne uwagi na własny temat. Poszukując zatrudnienia w tym zawodzie na pewno wiele razy dotarły do Ciebie zdania mówiące, że jesteś zbyt mała, za gruba lub posiadasz za duży nos. Jeśli na wszystkie wymienione wyżej pytania mogłabyś odpowiedzieć sobie pozytywnie, to przekonaj się, że Twoje wymiary sprawiają, że zmieścisz się w typowych wymiarach, jakie mają modelki.
Chodzi tu o wzrost większy niż 170 centymetrów (przy czym 13-latki powinny mieć wzrost 170 centymetrów, a 15-latki 172cm), czy posiadasz biust pomiędzy 80 a 90 cm, biodra między 84 a 92 cm oraz pas między 56 a 64 cm. Potem mogłabyś przyjść do dobrej agencji modelek, żeby przyjrzeli się Ci będący tam fachowcy. Niezwykle ważne jest to, aby dziewczyny nie oceniały się samodzielnie. Bywa bowiem tak, że właśnie te cechy urody, jakich kandydatki w sobie nie lubią, powodują, że mogłyby funkcjonować jako modelki.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (http://www.toscanti.com.pl/pl/c/Kolekcja-Damska/17), który z pewnością Cię zafascynuje. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Z pewnością nie będziesz żałować.

Od pewnego okresu czasu do agencji przyjmowane są dziewczęta z dużymi oczami, piegami, jakich kąciki są lekko uniesione.

Kandydatki mogłyby być szczupłe, jednak nie za chude, gdyż firmy pracujące w branży kosmetycznej poszukują raczej dziewczyn o normalnej budowie figury. Nie jest faktem to, że modelkami mogłyby zostać tylko te dziewczyny, które posiadają pociągłe rysy twarzy, okrągłe oraz kwadratowe także są mile widziane.