Jakim sposobem wybrać odzież dla mężczyzny?

W jaki sposób dopasować odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Najpewniej zawsze przed zakupem zrobić początkową selekcję najważniejszych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

mężczyzna w koszuli

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele w kwestii nabycia kurtki zależy tu od indywidualnych potrzeb,jak również od gustu klienta. Z powodu coraz zimniejszych temperatur wyśmienitym pomysłem jest rozpatrzenie zakupu ciepłej odzieży.

Nie niej ważny temat to skarpetki męskie (zobacz szczegóły). Jeśli na co dzień nie paradujemy w przebraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć ubioru, drodzy panowie, powinna być dopasowana do koloru spodni.

Jesteśmy zobowiązani teraz porzucić groteskowe pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zabronione jest również łączenie skarpet i sandałów. Stylowy mężczyzna to też odpowiednie dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też dużo mówią o charakterze mężczyzny.

Chcemy Cię zaprosić do tak samo ciekawych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij stronę koszulki z nadrukiem i czytaj to, na co masz chęć.

Również porządny skórzany portfel jest swoistą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.