Jeansy o jakim fasonie powinna mieć dowolna kobieta w swojej szafie?

Dżinsy damskie jest to obowiązkowa część garderoby, którą posiada dowolna pani. Dżinsy mogą występować w formie różnorodnych fasonów, modeli, barw, ale pewne jest to, że dżinsy pasują do wszystkiego i są wygodne.
Dżinsy damskie są ulubioną częścią ubrania kobiet, które cenią sobie wygodę, oraz które stawiają na trendy.

eleganckie

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeansy damskie Lee możemy rozdzielić na rurki, dzwony albo dżinsy rodzaju mom. Dżinsy rurki moglibyśmy spotkać w rodzajach Slim Fit oraz Skinny. Jest to aktualnie najpopularniejszy wzór damskich dżinsów. Wdarły się one na dobre do serc kobiet przeszło 10 lat temu. Takie jeansy pokochały panie o różnorodnej figurze oraz różnym wzroście. Są to obcisłe spodnie podkreślające zalety każdej figury. Trzeba mieć świadomość tego, że tego typu spodnie mogą także uwydatniać defekty figury. Jeansy rurki są to spodnie, które nadają się prawie do wszystkiego i należy zainwestować co najmniej w jedną, czarną parę, którą mogłybyśmy nałożyć i do pracy i na spotkanie.
Jeansy Slim Fit czyli jeansy dzwony dzisiaj na nowo powracają do łask. Modne są spodnie dzwony, które są dopasowane na udach i pupie, a poszerzają się one dopiero od kolana do dołu.

Zaciekawił Cię nasz temat? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego zagadnienia i czytaj informacje o tym, co najbardziej Cię zajmuje.

Jeansy mom są to jeansy z wysokim stanem i sięgają do połowy łydki. Są to spodnie raczej luźne, jednak wysmuklają one brzuszek oraz opinają się na pupie. Dżinsy fasonu relaxed Fit są to jeansy zupełnie luźne, które nie krępują ruchów. Należy jednak uważać z tym fasonem, ponieważ może on zaburzać kształty sylwetki oraz dodawać wagi.

Jeansy z dziurami są ofertą dla kobiet w każdym wieku, ale nie na wszystkie okazje. Jest to casualowa oferta dla tych wszystkich, którzy chcą modnie wyglądać. Przetarcia albo dziury mogą być urozmaiceniem nawet prostych jeansów.