Jesteś z województwa zachodniopomorskiego oraz kochasz latać? To świetnie się składa.

Niemal wszyscy lubimy latać, najlepiej aby było to z lotniska w naszym mieście, ponieważ niesamowicie oszczędza to nasz czas.
Ci, którzy uwielbiają podróżować, są świadomi tego, ile godzin można zmarnować na to, by dokądś dolecieć.

badanie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy traci się nawet całą dobę. To naprawdę zbyt dużo. Poza tym, po długiej podróży każdy przez pierwsze kilka dni jest wykończony i nie może zbytnio cieszyć się wyjazdem. Z tego powodu tak lubimy, gdy wylot jest z naszego miasta. To sprawi, że nie trzeba będzie jechać przez pół kraju busem lub koleją. Po prostu jedziemy na lotnisko, odprawiamy bagaże i już — lecimy. Patrząc na to, że w naszym kraju coraz większa grupa ludzi lata samolotami, miasta łożą pieniądze na rozwój swoich lotnisk lotniczych. Idealnym przykładem będzie tu Szczecin. Włodarze inwestują w powiększenie lotniska. Na początku stulecia wzniesiono nowy terminal.

Przeczytaj ten tekst (http://www.medycynaistomatologia.pl/), gdyż on z pewnością także Cię niezwykle zafrapuje. Opisuje on zbliżoną tematykę, więc nie wahaj się i kliknij tutaj!

Jednak stosunkowo szybko okazało się, że jest on za mały. Zaczęto zatem go powiększać. Ze względu na to, że port lotniczy jest położony od centrum prawie 50 km, zdecydowano się na połączenie go z centrum kolejką. Pociągi na tej trasie kursują już od 2013 roku. Zatem jeśli interesuje nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swoje skromne progi. Będziemy mogli zwiedzić urokliwe centrum oraz może wybrać się gdzieś dalej.

Z kierunków krajowych lotnisko obsługuje póki co wyłącznie połączenie ze stolicą, ale siatka powinna się powiększyć w nadchodzącym roku. Z lotów europejskich mogą zaciekawić nas takie państwa jak Londyn, Oslo czy Szwecja.