Kobiety uwielbiają biżuterię – najlepiej tą, która wygląda na drogą oraz wytworną

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że najwierniejszym przyjacielem niejednej kobiety są diamenty. Jednakże, nie każdy może sobie na ich zakup pozwolić. Możemy więc nabyć o wiele tańszą biżuterię z cyrkoniami.

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria bywa uwielbiana przez ogromną ilość kobiet. Każda lubi od czasu do czasu zaszaleć z czymś ekscentrycznym, ale na co dzień preferują zakładać coś bardziej estonowanego. Coś co nie jest wyzywające i można bez kłopotów włożyć do biura. Nie zapominajmy, że niekiedy mniej, oznacza więcej. Elegancka biżuteria zwykle jest niebywale subtelna. Jeśli nie stać nas na kupno drogich pereł lub diamentów, to zawsze można postawić na sztuczne kamienie. Są nimi przykładowo cyrkonie. Nie są one brane z przyrody. Swój początek mają w laboratorium. Zwykle są bezbarwne, ale po domieszce kilku metali albo pierwiastków chemicznych, mogą przyjąć różne barwy (:na przykład nikiel -brązową, cer -pomarańczową, kobalt – niebieską, chrom – zieloną). Cyrkonie nie posiadają wiekowej historii. Pierwsze powstały we Francji w latach 70-tych. Jeśli na przykład kochamy bransoletki Karuso z cyrkoniami srebrne biżuterie takiego typu możemy bez kłopotów kupić w sieci. Propozycji jest cała masa. Możemy zamówić coś delikatnego lub większego. Możemy też do bransoletki dokupić cały komplet – na przykład kolczyki i łańcuszek z wisiorkiem.

Srebro, z tego co mówią kobiety, jest o wiele bardziej gustowne niż złoto. Nie bywa tak obcesowe. I przepięknie wygląda z cyrkoniami. Jest to po prostu idealne zestawienie.