Koszulki dla wysokich mężczyzn – czytaj się na ten temat nieco więcej

Sporo panów jest większych niż popularne 38 czy 40. Mężczyźni ci muszą, więc poszukiwać ciuchów w nie do końca standardowych wymiarach. O ile w wielu sklepach dostaniemy podwójną XL, o tyle o potrójnej XL w wielu możemy tylko pomarzyć. Jednak oczywiście są miejsca, w których możemy bez problemu znaleźć koszulki 3xl. To, że ktoś musi mieć koszulki XXXL nie oznacza wcale, że musi mieć nadwagę. Takie koszulki są również często kupowane przez panów, którzy zazwyczaj są bardzo wysocy.

Dodatkowo w wielu przypadkach rozmiarówki są zaniżone, więc po prostu wychodzi na to, że trzeba kupić koszulkę w rozmiarze 3XL. Warto, więc zanim określimy, że coś jest na nas zbyt duże lub za małe pójść do przymierzalni. Bo tylko w takie sposób dowiemy się, czy dana rzecz jest dla nas odpowiednia czy nie (allsizeman.pl/). Bez sensu kierować się jedynie rozmiarami, które w naszych czasach są różne i to niemal w każdym sklepie inne. Bo rzeczywistość jest taka, że rozmiar S w jednym miejscu odpowiada rozmiarowi M w innych sklepach z odzieżą. Dlatego nie napis na metce, a to jak czujemy się w konkretnej rzeczy po przymierzeniu okazuje się najważniejsze.

Zobacz szybko ten świeży tekst (http://www.constile.shop/kategoria/legginsy-damskie/) – on na pewno także Cię zaintryguje, ponieważ są tam inne tego typu informacje w temacie prezentowanej tematyki.


Koszulki 3 razy XL

koszulka

Większość kobiet uwielbia chodzić na zakupy, gorzej z panami. Facetom nie chce się łazić po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich ciuchów (poznaj firmę Allsizeman). Wiadomo, że każdy zna wyjątki, ale bardzo wielu z mężczyzn robi zakupy tak, że wchodzi do sklepu wybiera rzeczy, które się mu podobają, sprawdza rozmiar i kieruje się do kasy. Sprawdza nie oznacza przymierza a najczęściej zagląda na metkę. Gdy tymczasem rozmiar rozmiarowi nie okazuje się równy. I później wychodzi na to, że koszulki 3xl jednak są za duże lub za obcisłe.

Dlatego drodzy panowie trzeba przymierzać ciuchy, bo tak będziecie zmuszeni pójść i wymieniać koszulki na te w innym rozmiarze. I może się to udać, a może wyjść tak, że nie ma innego rozmiaru, bo już został wyprzedany. A poza tym tracicie czas, bo znowu trzeba pójść do sklepu. Dlatego najlepiej znaleźć chwilę czasu i wybrać się na zakupy, w których znajdzie się czas na skierowanie się do przymierzalni. Dzięki temu można wybrać odpowiednie T-shirty, jeansy i buty i co tam tylko będzie niezbędne. Bo nieważne jaki nosimy rozmiar, istotne, by dobrać odpowiednie ubrania do swego wyglądu.