Który rodzaj lasera jest wykorzystywany do jakiej czynności związanej z poprawą urody?

Do niektórych zabiegów powiązanych z poprawianiem wyglądu stosuje się laser. Który z nich mógłby pomóc na trądzik, a który poradzi się z niepożądanymi włoskami – w niniejszym artykule podpowiadamy, na jaki zabieg warto się zdecydować przy kłopotach powiązanych z urodą oraz ze zdrowiem.

jogging nad morzem

Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Na problemy wiążące się z pryszczami najlepiej jest zdecydować się na laser Isolaz. Działa on tak, że jeśli inne metody będą zawodne, należy spróbować właśnie takiej metody. Isolaz niejako wysysa bakterie na powierzchnię, aby tam je usunąć za pomocą światła. koszt takiego zabiegu zamyka się w kwocie około 200 złotych. Konieczne jest odbycie 4-5 wizyt, aby efekty były zauważalne przez długi czas. Na problemy wiążące się z włoskami należy zdecydować się na laser diodowy. Funkcjonuje on niezwykle efektywnie i prędko, zabieg jest w praktyce bezbolesny. Cena tego typu zabiegu to około 1000 złotych za kończynę. Ilość koniecznych wizyt to 6. Jeżeli natomiast masz problem(zobacz terapia alkoholowa na czym polega) ze zmarszczkami, to trzeba zdecydować się na frakcyjny laser CO2 (ablacyjny albo nieablacyjny).
Laser frakcyjny działa niezwykle precyzyjnie w miejscach, gdzie jest to konieczne, nie uszkadza okolicznych tkanek. Koszt takiego zabiegu na całej twarzy waha się od 1500 zł. Mniejsze strefy, przykładowo czoło, to koszt od 500 zł. Ilość koniecznych wizyt to 3-5 co 2-4 tygodnie. Jeśli natomiast posiadasz problemy dotyczące tatuażu, to trzeba wybrać laser Picosure. Funkcjonuje on tak, że impulsy lasera są niezwykle krótkie, dzięki czemu usuwają jedynie pigment, nie uszkadzając przy tym wierzchniej warstwy skóry. Koszt tego typu zabiegu wynosi od 250 zł za nieduży tatuaż (o rozmiarze 4 centymetrów kwadratowych).

Ilość koniecznych zabiegów to od 2 do 5 lub więcej – w zależności od rozmiaru tatuażu. Jeśli zainteresowały Cię jakiegoś rodzaju zabiegi laserowe Wrocław to miejsce, gdzie można by je bez najmniejszego problemu przeprowadzić.