Marzysz, aby założyć second-hand, ale nie wiesz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej sprzedają różnego rodzaju odzież z Anglii, Włoch oraz Niemiec

Butiki z odzieżą na wagę są w u nas bardzo popularne. To doskonałe rozwiązanie, jeśli lubimy się stylowo ubrać za niewielką sumę pieniędzy. Ogromną zaletą takiego sklepu jest też wyjątkowość oferowanych ubrań.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach pojawia się bowiem ostatnio coraz więcej galerii. Małe butiki odzieżowe są więc wypierane przez tzw. sklepy sieciówkowe. Dlatego ciężko znaleźć coś nietypowego. Nasz wybór często zawęża się wówczas do kilku znanych firm odzieżowych. Warto też podkreślić, że dostępne w galeriach ciuchy są przeważnie dość drogie. Przy czym, wysoka cena rzadko jest w tym wypadku współmierna do jakości towaru.

Nic dziwnego, że w takiej sytuacji klienci coraz częściej odwiedzają sklepy z odzieżą używaną (warto zobaczyć). Dzięki temu, mogą kupować stylowe oraz oryginalne ubrania, a jednocześnie nie muszą się martwić o swój portfel. Nie wszyscy jednak komfortowo się czują w takich sklepach z odzieżą. Denerwuje ich zbyt duża ilość nieuporządkowanego towaru oraz to, że trudno zaplanować im wtedy kupno konkretnego ubrania.

modelka

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com

Takie sklepy odwiedza się bowiem raczej w miarę regularnie i kupuje się w nich to, co udało się danego dnia znaleźć. Z reguły spotykamy tu tylko i wyłącznie pojedyncze egzemplarze ubrań ,przez co nie mamy wyboru np. w kwestii rozmiaru. Albo coś się nam spodoba i będzie na nas dobre, albo nie. Jeśli zależy nam, aby zwiększyć popularność swojego sklepu, to warto zauważyć oraz odpowiedzieć na realne oczekiwania klienta. Podstawową zasadą dobrze prosperującego second-handu jest porządek.

Dlatego, dobrze jest posortować ubrania w sklepie według jasno określonego kryterium. Przeważnie jest to barwa oraz typ odzieży. Spódniczki, suknie, marynarki, spodnie itd. układamy zatem oddzielnie, podobnie jak ubrania w kolorze pomarańczowym , granatowym czy zielonym (ceneolokalnie). Warto dowiedzieć się, które hurtownie odzieży używanej dostarczają już poukładany pod względem barw towar. Na pewno wyraźnie usprawni to naszą pracę.

Dobrze jest również wyodrębnić w sklepie przynajmniej trzy różne działy – dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Pozbędziemy się w ten sposób chaosu i zadbamy o komfort klientów. Zakupy w naszym second-handzie będą przebiegać o wiele sprawniej, co wpłynie też na sumę sprzedanego towaru.

Zaciekawił Cię nasz opis? Przejdź zatem do następnego artykułu i czytaj sklep militarny do woli o intrygujących Cię zagadnieniach.

Powinniśmy zadbać również o jakość sprzedawanych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej sprzedają bowiem zarówno cream odzież, jak i doo to door. Zanim zdecydujemy się otworzyć sklep przemyślmy więc, jaki second-hand chcemy prowadzić. Może to być ekskluzywny butik, w którym będzie mniej ubrań, ale będą one trochę droższe oraz lepszej jakości, albo możemy też sprowadzić dużą ilość towaru , a następnie sprzedawać go za niewielkie pieniądze.