Moda na lato – wakacyjnie, imprezowo? Na co zwracać uwagę w sezonie letnim 2016?

Moda kobieca w modelu powszechnym to odrębny świat sam w sobie. Liczba opcji garderobianych pozawala na lepsze wyrażenie swoich potrzeb i preferencji bez względu na porę roku. Jednak czas letni przynosi ze sobą specyficzne apogeum trendowe, które odzwierciedla się w każdej sferze produktowej – szczególnie w sferze ubraniowej.

Tegoroczne lato przyniesie ze sobą wiele zmian w standardowych schematach mody skierowanej do pań. Nowe kontrasty kolorów oraz mieszanie różnych tkanin będzie widokiem, na który należy wyczekiwać – sprawdź.
Co się zmieni?
– Ułamek przyjętych powszechnie motywów przejdzie tylko znikomą rewolucję. Kolor biały nadal będzie fundamentem w designerskich trendach – tak samo ubrania jak i akcesoria poboczne. Biel sprawdza się podobnie w kombinacjach eleganckich oraz sportowych. Okres letni przyniesie z sobą warianty luźno skrojone.
– Czarna gama kolorystyczna podobnie jak jej biały zamiennik nie pozostanie daleko z tyłu. Preferowane będą kreacje w wersji „total” wykonane z czerni matowej oraz połyskującej.
– Skontrastowanie. Biel + czerń nosimy, również jednocześnie – jest to stylowe zestawienie o charakterze nieprzemijającym, które pojawia się ponownie z każdym nowym sezonem. Zasadniczą różnicą w tym roku będzie pełniejsze nasycenie jedną barwą.
dowolne

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
– Inne barwy. W aktualne lato powinniśmy również zwracać uwagę na nowe szczególne miksy kolorystyczne. Pośród rekomendowanych kolorów kreacji odzieżowych dla płci pięknej znajdą się motywy pomarańczy, żółci jak i niebieskości –żywej mozaiki przedstawiającej zjawiskową sezonową aurę.

Styl.
W kwestii stylu, możemy spodziewać się:
– Dużej ilości aranżacji odzieżowych z wzorami kwiatów o głębokim wcięciu oraz obnażonych ramionach.
– Wielu zróżnicowanych dodatków w formie wstążek, rzemyczków, sznurków, opasek jak i koralików.
dowolne

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
– Style w rodzaju retro, vintage jak i różnorodny romantyzm, tak samo dobitnie zaakcentują swoją obecność w kreacjach mody damskiej na lato 2016 – zobacz więcej.

Sezon ten bez wątpienia będzie bardzo korzystny dla wszystkich pań pragnących uwypuklić zarówno swoje naturalne piękno jak i fachowe wyczucie dobrego smaku. Magazyny sklepowe stopniowo osiągają punkt krytyczny, także następne tygodnie to idealny czas na aktualizację swojej garderoby.