Nowa seria obuwia firmy Bartek już w salonach

Dzieciaki szybko dojrzewają, wyjątkowo w pierwszych latach swojego życia. Wszyscy którzy mają dzieci wiedzą, iż powiązane jest to z licznymi wydatkami.
Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa seria obuwia dziecięcego firmy Bartek.

inwestycja

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
kolorowe bambusowe pieluszki

Autor: Corrie Barklimore
Źródło: http://www.flickr.com
Dziany dżentelmen

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ciekawi was co takiego nowego możemy znaleźć? Od razu mówimy, że nie jest to linia tanich butów, z tego powodu że cena najtańszych zaczyna się od 200 pln. Zaś co w nich niezwykłe? Otóż buty dziecięce Bartek linii X potrafią powiększać swą długość dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek i regulowanej manualnie podeszwie nasze buty dziecięce bartek. Droższa seria WW posiada podeszwę, która automatycznie się wydłuża. Wykorzystana technologia została nie tak dawno opatentowana przez firmę Bartek, lecz przyznała ona, iż wzorowała się na technologiach stosowanych w NASA. Sama struktura podeszwy jest dosyć skomplikowana, ale nam wystarczy wiedza, iż są całkowicie nieprzemakalne i doskonale izolują przed warunkami pogodowymi. Górna część butów wykonana jest z materiału elastycznego, który samorzutnie dopasowuje się do kształtu stópki dziecka. Podeszwa stworzona jest tak, iż wydłuża się o dziesięć do piętnastu milimetrów, czyli nawet o dwa lub trzy rozmiary! Dla pociechy oznacza to znacząco większą wygodę w czasie chodzenia, zaś dla nas mimo wszystko mniejsze wydatki.
Chociaż nie każde dziecko rośnie identycznie to jednak buty dziecięce Bartek najnowszych linii powinny posłużyć nawet dwa sezony, o ile pociecha wcześniej ich nie zdewastuje buty dziecięce firmy Bartek.
Buty dla dzieci wchodzi na wyższy poziom, wraz z pojawieniem się najnowszej serii butów firmy Bartek. Kto by stwierdził, że możliwe jest stworzenie „rozszerzalne” obuwie?