Od aparycji może zależeć kariera? Rzecz jasna, że tak!

Nikogo nie należy chyba przekonywać, iż w powiedzeniu “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, ludzie oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A skoro czegoś nie da się zmienić, to lepiej to zaaprobować, a następnie jak najlepiej się dostosować.

Zaciekawił Cię ten wpis? Wejdź więc do kolejnego artykułu i czytaj bluzy z nadrukiem do woli o interesujących Cię sprawach.

Szukając nowej pracy, czekając na awans, czy też poszukując nowych klientów do własnej firmy, warto zwrócić uwagę na fakt, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Wydaje się to proste, do przeprowadzenia na własną rękę, jednakże my stanowczo zalecamy skorzystanie ze szkolenia dress code- dostępne tutaj:

stylistka, kobieta

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Z jakiego powodu? Gdyż chodzi tutaj nie tylko o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, odpowiednio do okazji, jak godnie reprezentować swoją firmę, wywrzeć świetne pierwsze wrażenie, ale także jak podkreślić swoją indywidualność, mocne strony. Szkolenia dress code wprowadzą cię w tajniki takiego sposobu wyboru garderoby, jaki pomoże ci odnieść sukces. Jednostkom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a rezultatem jest sterta ubrań zalegających potem w domu polecamy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce doradcy, który sprawdzi naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas ubrań, a później dopomoże nam skompletować garderobę od początku – metodycznie, uwzględniając naszą działalność zawodową, styl życia, potrzeby i zamiłowania.

Doradca koncentruje się przede wszystkim na naszym wyglądzie – uczy, w jaki sposób decydując się na określone fasony damy radę podkreślić walory sylwetki oraz oczywiście zamaskować jej mankamenty. Co istotne usługi personal shopper nie są dedykowane tylko dla bogatych i biznesmenów . To lokata, dzięki której uzyskamy szafę wyposażoną dobrze i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo kwota to zarazem oszczędność na nieprzemyślanych i zbędnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami

Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do zbagatelizowania jest też aspekt czasu, jaki zaoszczędzimy na chaotycznym bieganiu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie najkorzystniej się wybrać w zależności od naszych potrzeb i wielkości portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę dostaniemy kilka rezultatów. Naturalnie, gdzie jest konkurencja, tam ciągle dba się o jakość swoich usług.

Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać, iż jest to typ doradztwa, z którego każdy może, a często powinien skorzystać.