Olejki do włosów Green Pharmacy

Chcesz cieszyć się naturalnie piękną fryzurą? Wypróbuj nowe olejki marki Green Pharmacy.
Z czego wytwarza się kosmetyki Green Pharmacy?
Oferta Green Pharmacy to kosmetyki stworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników, takich jak pokrzywa, rumianek, zielona herbata, aloes, nagietek lekarski, miód, masło shea, oliwa z oliwek i inne.

ciało

Autor: Maciej Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo nie od dziś, naturalne substancje wykazują korzystne działanie na skórę oraz włosy. kosmetyki Green Pharmacy są tanie, a co najważniejsze – dają spektakularne efekty!
Olejki do włosów Green Pharmacy
Wyjątkowa kolekcja produków Green Pharmacy rozszerzyła się o kilka olejków do włosów, które pakowane są w buteleczki 100 ml. Olejki do włosów Green Pharmacy to 4 propozycje: skrzyp polny, czerwona papryka, zielona herbata i olej arganowy. Pierwszy kosmetyk, czyli Green Pharmacy olejek do włosów ze skrzypem polnym to naturalny olej z łopianu – odżywia, wzmacnia cebulki oraz poprawia zakotwiczenie włosa w skórze i strukturę kreatynową. Po zastosowaniu tego olejku włosy stają się gęstsze, mocniejsze oraz lśniące. Co więcej, działa przeciwłupieżowo. Kolejny z wymienionych, olejek łopianowy z czerwoną papryką – skutecznie pobudza porost włosów.

Intryguje Cię prezentowany wpis? Jeśli tak, to bez zwłoki kliknij tu – ta pełna notka (https://rodzinaiprzyjaciele.pl/menu-dan/) publikuje podobną problematykę.

Czerwona papryka pobudza mikrokrążenie skóry głowy, ułatwia wnikanie substancji aktywnych olejku do korzeni włosów.

Z kolei Green Pharmacy green pharmacy olejek z zieloną herbatą, a właściwie olejek łopianowy z olejkami drzewa herbacianego oraz rozmarynu działa przeciwłupieżowo i przeciwłojotokowo. Natomiast ostatni ze wspomnianych olejków marki Green Pharmacy, czyli olejek arganowy przede wszystkim odbudowuje oraz wzmacnia strukturę włosów.