Opuściła Ciebie, a Ty nie wiesz z jakiej przyczyny?

Każda kobieta ma swoje wymagania, o których niektórzy mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć piękną, jak kwiat do wąchania, ale nie do poznawania. W jak ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zapomniana kobieta od nich odchodzi.

Jasne, wiadomo, że każda kobieta chce być jak piękny kwiat, dlatego właśnie udaje się na zakupy, aby zakupić nowiutką kreację. Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której wielce ci się spodobała, sukienka (sprawdź sukienki granatowe z koronki – MERG) rozkloszowana, która też była bardzo gustowna (mała czarna mini). Nie tak bardzo ci się podobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twoim smaku, za to niegdyś zakupiła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) oniemiała z wrażenia (sukienka wieczorowa). Byłeś dumny, jak z pięknie wypielęgnowanego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam dobrze, no więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

wiedział, jak wiele razy ją z tego powodu zawiodłeś. Mówiła tobie coś, co było dla niej istotne, a ty przytakiwałeś, ale następnie, kiedy nawiązywała do wcześniejszego tematu to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to może być znak dla kobiety, jak uważasz? Że jej nie honorujesz, nie interesują cię jej hobby a także pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie spostrzegasz w niej charakteru.

Kiedy rozpoczniesz interesować się bardziej dotrzesz do następnego przesłania: nie byłeś wystarczająco roztropny. Nawet przez głowę ci nie przeszło, że usiłowała mieć z tobą potomka, nie wyczułeś tego. W zamian sam zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, że nie jesteś kandydatem na ojca. To może okrutne, lecz w stosownym wieku trzeba się trochę przekształcić i dojrzeć, lecz ty o tym zapomniałeś.

Do takich kokluzji doszedłeś. Czy są dodatkowe? Pewnie tak, ale przybędą one, ci do głowy później. Na razie możesz jednakże okazać jej, że to chwytasz, iż wszystko może być jak dawniej, oczywiście, jeżeli ty tego chcesz. Może po prostu przybierzesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już złą położenie. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.