Prawidłowo dobrana ozdoba

Ozdabianie ciała od wieków ciekawiło ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać musi mieć na uwadze, że atrakcyjny wygląd gwarantuje piękna biżuteria, jednak jak we wszystkim, w noszeniu jej również należy zachować ostrożność.

kolczyki

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór materiału, z którego będzie stworzona biżuteria, to niezwykle indywidualna kwestia, jednakże bez względu na to z jakiego kruszcu będzie stworzona, powinna współgrać z osobowością właściciela.
Odpowiednia biżuteria to bardzo istotna część każdej stylizacji. Przy pomocy ozdób możemy ożywić, czy też dopełnić wybraną kreację. Porządnie dobrany łańcuszek, czy kolczyki wyciągną walory urody, a nawet zdołają zamaskować jej niektóre mankamenty.
Kolczyki stworzone ze srebra, nie zawsze posiadają srebrzysty odcień. Srebro może być jasne i oksydowane. Dzięki oksydowaniu i późniejszemu polerowaniu srebrnej powierzchni osiąga się interesujące rezultaty kolorystyczne.
Biżuteria z samego srebra byłaby nazbyt miękka i niezbyt trwała, w związku z tym używa się dodatki w postaci przeróżnych metali, miedzi, cyny, niklu. Kolczyki wykonane ze srebra mają wiele form, kształtów i wersji, są dostosowane do najróżniejszych nurtów ubierania. Należy pamiętać, że dekoracje winny pasować do karnacji, odcienia włosów i aktualnej stylizacji. Najistotniejsze jest, żeby nie przesadzić z liczebnością biżuterii.
życie
Biżuteria ma w szczególności eksponować piękno a nie przytłaczać, czy wyglądać nieładnie.

akcesoria które nosimy winny tworzyć łączną harmonię wyglądu i eksponować to, co w nas najwspanialsze, Zarazem umiejętnie odciągając uwagę od niedoskonałych części sylwetki.