Projektanci mody. Czy każdorazowo mają słuszność?

Jak to jest z tą modą, która ciągle zagląda do naszej garderoby i kontroluje, obserwuje, co w niej mamy, jakie zmiany zaszły i czy aby z pożytkiem dla nas, a może jednakna gorsze, i co zamierzamy, czy poddamy się nowym trendom , czy też nie, lepiej nie, pójdziemy własną ścieżką, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która zniknie zaraz, jak bańka mydlana i nastanie coś nowego…

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada jest taka, iż nie nie ma sensu polegać tylko na najnowszych trendach mody, bo można wyjść na tym źle. Jeśli kilka lat temy jakiś twórca mody przewidywał, że spodnie materiałowe damskie to już przeszłość to dziś wiadomo jak nie miał racji. Ten rodzaj spodni wciąż jest popularny. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do wieszczenia futurologów, którzy mówią, że za tyle i tyle lat jakiś kraj przestanie istnieć, a za sto lat jeszcze jakiś będzie światową potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest niedorzeczne, gdyż rzadko się sprawdza, z drugiej strony ten sam „jasnowidz” za

Modelka

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już mógł oglądać czy to co mówił rzeczywiście się sprawdziło, w związku z tym może dziś przedstawiać różnorakie wizje przyszłości (niebieskie spodnie materiałowe damskie).

Identycznie sprawa się ma z wizjonerami mody, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy, oraz że to, co powiedzą na pewno się ziści. Wierzą, że spodnie sportowe damskie odejdą do lamusa, a sztruksy damskie przeobrażą się w ubranie na kształt skafandra astronauty. Takie wizje wydaja się nierzeczywiste, ale przecież można fantazjować. Tak samo, wielu z tych ludzi już kilka lat wstecz mówiło, iż spodnie wizytowe damskie staną się za bardzo zbliżone do męskich, tak dalece, że aż ciężko będzie je rozróżnić. Jak wiadomo, to, jak i wiele innych przewidywań nie weszło w życie. Zatem, czy musimy słuchać fachowców w dziedzinie mody? (jasne sztruksowe spodnie dla kobiet).

Niekoniecznie, gdyż każdy z nas wie, co będzie dla niego dobre, w jakim ubiorze czuje się najlepiej, co powinien ubrać na daną uroczystość, a co w trakcie innej okazji nie będzie odpowiednie.

To nie końcówka interesujących artykułów. Chcesz inne? W takim razie przypinam tu mój odnośnik (https://www.skalnik.pl/buty/buty-pod-raki-automatyczne) do świeżej witryny. Przeglądaj bez ograniczeń.

Jednakże dobrze wiedzieć, że są projektanci, którzy naprawdę będą w stanie nam pomóc, potrzeba właściwie jednej rzeczy: obopólnego zrozumienia. Musimy przyjąć wizję projektanta|, a on również musi respektować nasz indywidualny gust i nasze zapatrywania się na jego projekt. Dzięki tak wyglądającej współpracy można osiągnąć świetne efekty.