Rozległa propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi

Swą trwałą wziętość marka zawdzięcza starannie kultywowanej tradycji użytkowania dużej ilości esencji roślinnych w owych kosmetykach dbając, ażeby mieszanka była jak najbardziej naturalna i wolna od zbędnej chemii.

Oferta firmy to wyczerpująca oferta kosmetyków potrzebnych każdemu facetowi w jakimkolwiek wieku. Zalążek popularnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Prędko pozyskał poważanie i wziętość pośród wyższych sfer za jakość i zastosowanie przy wytwórczości kosmetyków wyciągów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, która wręcz doskonale ucieleśnia brytyjski charakter golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Przekazując obszerną gamę wysokiej jakości artykułów do golenia, pielęgnacji włosów i cery, zapachów i akcesoriów z nimi połączonych, pozostaje marką wielce pożądaną pośród ogromnej rzeszy panów. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, jaka w stosunku do jakości jest zwyczajnie niewygórowana. I to oczywiście dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są na ogół wybieranymi kremami, przez początkujących amatorów męskiego golenia na mokro (sprawdź szczegóły). Taylor of Old Bond Street to głęboko zakorzeniona historia tworzenia luksusowych produktów do męskiej twarzy.

Egzotyczne wonie takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zagłębione są w ekskluzywnych kremach do golenia, z zapachem trzymającym się jeszcze długo po goleniu. Pochodzące z prawdziwych olejków eterycznych i ziół aromatycznych wonie te dostarczają rewelacyjne wrażenia, a łagodzące składniki pozostawiają ją łagodną, miękką i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne przyrządy do golenia i pielęgnowania włosów z logo Truefitt & Hill (sprawdź tą stronę) służą panom od ponad 200 lat. Znana linia zapachowa 1805 zaistniała dla upamiętnienia roku założenia firmy. Szykowne opakowania wyrobów powodują, że doskonale nadają się na prezent. Kompozycja luksusowych mydeł toaletowych dla mężczyzn czaruje świeżym morskim zapachem połączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, ubogaconym lawendą.

Ałun jest zwykłym minerałem, słynny i stosowany już od wielu tysięcy lat. Posiada działanie aseptyczne i ściągające. –