Sukienki Patrizia Pepe? Spotkasz je tylko w najbardziej eksluzywnych punktach sprzedaży.

Wpadnięcie w wir kupowania drogich ubrań jest niczym nałóg – z reguły wiąże się z ogromnymi wydatkami. Wystarczy dobrze płatna praca i potrzeba kreowania się w ekskluzywnych markach i chodzenie do ekskluzywnego sklepu gwarantowane. Część z nich – z faktycznie tańszymi spodniami i butami – jest już niestety omijana szerokim łukiem.
Pogoń za nowinkami, nietuzinkowymi kreacjami, gatunkami drogich spodni czy nakryć wierzchnich okazuje się domeną kobiet.

W przypadku niemałej części płci pięknej wypadałoby stwierdzić, iż „szata zdobi człowieka”. Nie trzeba mieć aspiracji na modelkę, by spędzać wiele godzin w drogich sklepach w wielkich galeriach handlowych. Trudno więc nie zgodzić się z faktem, iż większy wybór ubrań w galeriach mają kobiety (zobacz pełną ofertę). Nie uwzględniając stoisk z garniturami witryn z dostępem wyłącznie dla panów nie ma. Są sklepy dla wszystkich, na portfel każdego – pokroju House`a czy CCC. To miejsca przymiarek dla młodzieży i tych, którzy nie mogą i nie potrzebują drogich kolekcji ubrań.

Autor: paul goyette

Po przeciwnej stronie, zwłaszcza w kontekście cen za ubrania, wyróżnia się salony z bajeranckimi skórami, szykownymi garniturami Gucci’ego i półkami gdzie leżą jeansy Patrizia Pepe. W takie miejsca nie wstępują „normalni” śmiertelnicy, którzy ubiorą się w firmach dla każdego, wymienionych wyżej. Te sklepy to najczęściej „przymierzalnie” bogatych biznesmenów, pasjonatów ubrań, karierowiczek. Zakupy niedostępnych ubrań dają tym ludziom wyjątkową satysfakcję.

Co zatem mają w sobie przyciągającego drogie rzeczy jak auto i zegarki? Szaleńczo drogie ubrania to postawienie zwłaszcza na niepowtarzalność, unikalność, niedostępność dla biednych. Prawdopodobieństwo, że gdzieś zobaczymy klientki, które mają podobne ekskluzywne sukienki (tylko u nas), równa się zeru. Zresztą taka sytuacja, o ile można ją sobie wyobrazić, mogłaby sprawić duże zmieszanie.

Przechodząc obok sklepu do Gucciego czy Patrizia Pepe, musisz wiedzieć, że za najtańsza marynarkę możesz zapłacić półtora tysiąca złotych. Dodatki do garderoby pań także mogą kosztować tyle co nakrycie wierzchnie. Dżinsy niejednej projektantki wykonane z błyszczącej skóry to dla potencjalnej klientki wycena na niemal 2500 złotych.

Jeśli Twym planem na dzisiaj jest znalezienie jeszcze jednego tak nieszablonowego artykułu jak ten, to stanowczo zalecam tę witrynę (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyna/synchroprint-s-type-xtreme/). Pomyśl o tym – ona Ci się spodoba.

Co jak co, ale ubieranie okazuje się więc być w cenie!.