W jaki sposób dobrać strój kąpielowy do figury

Panie nie często wybierają się na plażę, bowiem boją się ukazywać swoje kształty. Sądzą, że tam będą dostrzegalne wszystkie ich krągłości jak też słabostki, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnorodnych rodzajów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać i dobrać najlepszy dla siebie. Oto kilka głównych zasad, którymi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

Biustonosz Gaia

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Najlepiej kupować stroje kąpielowe w swoim ukochanym kolorze – będziemy czuć się w takim stroju dobrze jak też swobodnie, zaś dobre samopoczucie na plaży to już 50% sukcesu. Drugie 50% to należyte dopasowanie kostiumu do figury. Takie kostiumy kąpielowe dwuczęściowe bądź jednoczęściowe nie tylko zdołają podkreślić zbyt mały biust, ale też zakamuflować biust zbyt duży.

Można także dobrać takie kostiumy kąpielowe, jakie nie tylko zakamuflują zbyt obfite biodra, lecz również zwiększą optycznie za wąskie. Dziś nawet niedoskonałości górnych partii nóg z pomyślnością zdołamy zakryć, nie ujawniając tego, czego nie chcemy pokazać.

Bikini stringi, Kostiumy kąpielowe składające się z dwóch części winny być dobierane dla pań o smukłej linii ciała, natomiast osoby o dość dużych gabarytach powinny postawić http://www.jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.htmluła odgórna, ale z pewnością warto na serio zastanowić się nad „odwagą” którą wykazuje się wiele otyłych kobiet, zakładając dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. W identycznej sytuacji są chudsze kobiety, jakie po prostu wyglądają w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.

Duży biust również wymaga właściwego podkreślenia. Wiele z pań wybiera za małe staniki w nadziei, iż wizualnie pomniejszą piersi, co jednakże daje odwrotny wynik. Istotne jest wybranie odpowiedniego usztywnienia, jakie zatrzyma piersi na ich miejscu. Ważnym elementem są również paski – stroje kąpielowe na duży biust winny posiadać szerokie paski, ale nie powinny być one kluczowym źródłem podparcia, mają raczej zapobiegać zwisaniu. Z pewnością niewskazane są tu bikini na sznureczkach a także łączone kółkami, stroje bez ramiączek i biustonosze zakrywające biust jedynie do połowy.