W jaki sposób zatroszczyć się o sterylne powietrze w twojej sypialni.

Skład powietrza w ogóle nie jest trwały. Pomimo tego że główne jego składniki jak azot czy tlen istnieją w stałych relacjach, to takie komponenty jak para wodna czy pyłki roślin istnieją w rozmaitych stężeniach zależnych od pory roku.

W tym artykule skoncentrujemy się na alergenach, czyli cząsteczkach białkowych. na tyle zwiewnych, że fruwają w powietrzu i są przez nas wdychane. Jak można temu zapobiec w domowym zaciszu? Szczególnie w sypialni, gdzie potrzebujemy nieskażonego natlenowanego powietrza, które daje nam się rozluźnić
i gwarantuje stabilny sen.

dziecko spiące

Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Najczęstszą powodem alergii, na które chorujemy w domu, są drobne pajęczaki nazywane popularnie roztoczami. To wciągane ich kału, w których znajdują się białka alergenne, rozpoczyna liczne alergie. Z odsieczą przychodzą nam kołdry antyalergiczne. Musisz sprawdzić: kołdry antyalergiczne. Zwykle są one wypełnione włóknami z poliestrów, które ponadto nawilżone są środkami przeciw roztoczom.
Można je prać w dużych temperaturach nawet do 95 stopni, wtedy giną roztocza, a ich wydaliny zostają wypłukane z pościeli. Osoby ze słabością do alergii mogą także nabyć kołdry z wełny. Każde włókno jest pokryte lanoliną, to jest naturalnym tłuszczem zwierzęcym chroniącym pościel przed zanieczyszczeniem oraz nie pozwalającym na rozplenianie się drobnoustrojów i roztoczy.
Najlepszym rozwiązaniem na kontrolę czystości powietrza, którym oddychają nasze pociechy są śpiwory dla dzieci (zobacz – Firma IL-TEX). Są one komfortowe w korzystaniu zarówno dla naszych dzieci jak i dla nas.

Możemy je często czyścić, gdyż w odróżnieniu od kołder mieszczą się zazwyczaj w komorze pralki.

pościel

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, o wiele łatwiej trzymać go w czystości. Ze względu na niewielki rozmiar możemy chować go w miejscu wolnym od pyłków, jak komoda.
Niestety, z roztoczami nie da się wygrać, gdyż odżywiają się one naszym złuszczonym naskórkiem.

Zobacz, czy następny link (http://rehab-terapia.pl/alkohol-podczas-grilla/) jest tym, czego właśnie poszukujesz. Z pewnością bardzo będzie mógł pomóc Ci w Twym projekcie, który teraz robisz. Zobacz, naprawdę warto!

Permanentnie będą nam towarzyszyć w momencie spania. Dobra wiadomość jest taka, że potrafimy nadzorować ich liczbę poprzez zakup odpowiednich antyalergicznych pościeli oraz okresową jej zmianę i odświeżanie. Dzięki tej świeżej dawki wiedzy, roztocza nie powinny sprawiać nam żadnych kłopotów.