Zachęcający okres wyprzedaży

Kupowanie dla niektórych kobiet, to coś więcej niż tylko wydawanie pieniędzy. Wszyscy wiedzą, że nowe buty potrafią sprawić nam przyjemność. 70 i 50% – to zdecydowanie święte liczby, które przyciągają. Warto jednak głównie w takich chwilach posłuchać głosu rozsądku.

kobieta z dużą ilością toreb

Źródło: flickr.com
Wyprzedaże dają szansę na uzupełnienie oczywistych braków w szafie. Najlepsze mają miejsce zwykle w zimie, przed nowym rokiem i w lecie, przed wakacjami. Obowiązkowo w tym czasie atakujemy galerie handlowe intensywniej. Chociaż to może wydawać się nietypowe, warto wypracować sobie strategię działań na ten pełen pokus czas.

Rozsądek uratuje Twój portfel

Portale zajmujące się modą codziennie podsuwają jak się ubrać i zamieszczają aktualne ubrania modnych sieciówek. Jeżeli w sklepach pojawiają się swetry damskie Mango, można upatrzeć sobie konkretne typy i tylko po nie wybrać się w czasie zimowej wyprzedaży. Zwykle w promocji można kupić to, czego rzeczywiście szukamy na dany sezon. Zimowa odzież, a więc ciepłe kurtki starajmy się kupić dokładnie na wyprzedażach – to prawdziwa oszczędność.

Tak samo jest z obuwiem: buty H&M podczas wyprzedaży są z reguły dwa razy tańsze, a to już prawdziwa okazja. Latem można zaplanować kupno całkiem nowego stroju kąpielowego, a od razu wzbogacić się o całą kolekcję sukienek na całe wakacje.

wyprzedaże

Autor: wyprzedaże
Źródło: flickr.com

Kiedy polować?

Początek wyprzedaży jest zwykle najatrakcyjniejszy. Wybór naprawdę jeszcze jest duży i jest możliwość, że wcześniej upatrzone spodnie damskie H&M da się kupić we właściwym rozmiarze. Z kolei schyłek wyprzedaży pozwala na wyjątkowe okazje. Dokładnie w tym czasie da się kupić płaszcz nawet 3 razy taniej. Problematyczne z reguły są tłumy, robiące bałagan w sklepach.

Zdarzają się ambitne klientki, które są gotowe wyrywać sobie ubrania. Nie da się tego ominąć w sklepach stacjonarnych, dlatego można uwzględnić zakupy w Internecie. Tam często wyprzedaże są całorocznie, ale oczywiście działają też w tym typowym czasie. Gdy szukamy konkretnej torebki Deichmann, możemy obadać firmowe sklepy i bez stania przy kasie, kupić ją od razu do domu.