Borykasz się z problemami ze wzrokiem? Może nadeszła najlepsza chwila na właściwy zabieg?

Oko – jeden z najistotniejszych ludzkich narządów. Pozwala nam widzieć otaczający świat, poznawać otoczenie zmysłem wzroku, cieszyć się ładnymi obiektami oraz komfortowo wypełniać zwykłe czynności. Gdy pojawiają się komplikacje zdrowotne związane ze wzrokiem, funkcjonalność człowieka znacznie się obniża oraz staje się powodem dyskomfortu. Dlatego, kiedy miewamy do czynienia z jakimikolwiek zaburzeniami wzroku, nie warto czekać na rozwój choroby lecz lepiej natychmiast zgłosić się do okulisty.

Continue reading “Borykasz się z problemami ze wzrokiem? Może nadeszła najlepsza chwila na właściwy zabieg?” »

Uważaj na zakwaszenie organizmu!

Choć cierpi na to aż 80 procent Europejczyków, to świadomość, iż jest to zakwaszenie organizmu umyka gdzieś naszej uwadze. A to niedobrze, ponieważ przypadłość ta jest niezbyt przyjemna a do tego utrudniająca nasze funkcjonowanie. Powoduje podatność na infekcje, osłabienie i senność, powoduje problemy z włosami i ze skórą. Warto dowiedzieć się, czym właściwie jest zakwaszenie organizmu i w jaki sposób można z tą dolegliwością walczyć.

Continue reading “Uważaj na zakwaszenie organizmu!” »

Czym jest hipoterapia, od kiedy jest ona prowadzona i w jakiego rodzaju dolegliwościach dopomaga?

Ludzkie funkcjonowanie byłoby jeszcze bardziej piękne, gdyby nie różne przypadłości, których należy żałować, że doświadczamy. Powody ich pojawiania sie są bardzo różne. Od mankamentów wrodzonych, przez dolegliwości nabyte, na wszelakiego rodzaju wypadkach finalizując.

Continue reading “Czym jest hipoterapia, od kiedy jest ona prowadzona i w jakiego rodzaju dolegliwościach dopomaga?” »