Home » Sporty drużynowe - wybierz dyscyplinę dla siebie » Co wziąć ze sobą na eskapadę do w tereny zielone?

Co wziąć ze sobą na eskapadę do w tereny zielone?

Jeżeli jawisz się facetem w sile wieku oraz interesują Ciebie takowe kwestie jak zabezpieczenie rodziny oraz survival, bezdyskusyjnie uwielbiasz różne eskapady czy szkoły wytrwania.

Kto wie, może sam je zresztą urządzasz?
schrade

Autor: Sport-shop.pl
Niezależnie od owego, czy sypiasz w głuchym lesie jako instruktor czy jako uczestniczący, prawidłowo mogłoby być, gdybyś posiadał przy sobie nóż blackhawk. Spokojnie, nie jest to ten śmigłowiec a tylko posiadający taką samą nazwę nóż dla konkretnego mężczyzny. Nie jest to jednak nóż dla agresora a dla obrońcy kompletna oferta dostępna pod adresem . Nożyk blackhawk to wielofunkcyjny, pewny ratowniczy nożyk posiadający szczególnie utworzoną głownię zezwalającą rozcięcie pasów ochronnych, taśm, lin a posiadające ząbki ostrze poszerza możliwości noża blackhawk o dodatkowe role. Jego długość to 140milimetrów (po złożeniu: 82milimetry) a waga wynosi 75gram. Ma poza tym wybijak do szyb, otwieracz do butelek, puszek oraz wkrętak. Wyposażony jest również w blokadę LinerLock.
Jeżeli zaś ciekawią Cię bardziej dynamiczne postaci spędzania czasu w puszczy, spróbuj schrade-trwały nóż survivalowy stworzony z wysokowęglowej stali w technice full tang zobacz tutaj. Taki posiadający 312mm długości oraz ważący 450g nóż schrade posiada głownię obłożoną ciemną warstwą ubezpieczającą przed rdzą i likwidującą odblaski. Ma również wygodną oraz ergonomiczną rękojeść z jelcem zrobioną z tworzywa Kraton-G o fakturze antypoślizgowej.

W zestawie z nożem schrade obecna jest nylonowa pochewka z rozpinaną kieszenią oraz możliwością zaczepienia do pasa. Nożyk schrade kosztuje niewiele a w zamian proponuje Ci przeżycie niejednej wspaniałej perypetii.