Aktywność fizyczna jest coraz bardziej popularna

Nasze społeczeństwo z roku na rok coraz lepiej zaczyna zajmować się uprawianiem jakiegokolwiek sportu. Coraz liczniejsza grupa nas weekend woli spędzić z ikrą i na świeżym powietrzu, a nie jak dotychczas robiąc zakupy w bardzo dużej galerii, czy leżąc przed telewizorem albo komputerem.
Ogromnie modne w ostatnim czasie z pewnością na powrót stały się rowery.

Continue reading “Aktywność fizyczna jest coraz bardziej popularna” »

Polskie góry są cudowne o każdej porze roku – niejeden turysta znajdzie tu najlepsze dla siebie atrakcje

Jeżeli jedziemy przykładowo do stolicy polskich Tatr na ferie, to nie zapominajmy, że narty nie bywają jedyną atrakcją, którą możemy tam wybrać. Jeżeli uwielbiamy szybkość oraz śnieg, to musimy znaleźć dla siebie inne zajęcie niż narciarstwo.
Duża część ludzi sądzi, że w ferie w Tatrach można wyłącznie jeździć na nartach.

Continue reading “Polskie góry są cudowne o każdej porze roku – niejeden turysta znajdzie tu najlepsze dla siebie atrakcje” »

Kolczyki z bursztynu – czyli, biżuteria na każdą okazję, choć nie na każdą kieszonkę

Bursztyn jest to rodzaj kamienia, który istnieje już od zarania dziejów. Bywa to rodzaj wyschniętej żywicy, którą z pewnością często będąc dzieciakiem widziałeś nie tylko na jarmarkach z biżuterią, ale również na stoiskach, w których to były „nietypowe” przedmioty, wewnątrz których to nie posiadając problemiku wypatrzyliśmy kawałki pięknej skałki, a w nim „utopionego” owada lub nawet i jakieś malutkie zwierzę, które to wbrew pozorom może posiadać dziesiątki, stówki, tysiące, a nawet miliony oraz miliardy latek.

Continue reading “Kolczyki z bursztynu – czyli, biżuteria na każdą okazję, choć nie na każdą kieszonkę” »

1 2 3