Dla jakich osób jest przeznaczona mała trampolina i jakie ćwiczenia można by na niej wykonywać?

Jeżeli jesteś dynamiczną osobą, zapewne pragnęłabyś ćwiczyć. Nie zawsze masz czas, żeby pójść na siłownię albo po prostu pobiegać. Dzisiaj w marketach można kupić różne domowe urządzenia, jakie dają okazję ćwiczeń w każdej chwili.

Continue reading “Dla jakich osób jest przeznaczona mała trampolina i jakie ćwiczenia można by na niej wykonywać?” »

Regularny sport jest bardzo istotny

Kiedy nie pragniemy posiadać problemów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem i pragniemy mieć gwarancję, iż ciągle będziemy posiadali wspaniałą kondycję, to na pewno należy zadbać o to, żebyśmy jak najczęściej przebywali w ruchu oraz by nasze mięśnie nie były nigdy zablokowane.

Continue reading “Regularny sport jest bardzo istotny” »

Suplementy dla doświadczonych sportowców

Odżywki dla ćwiczących są w naszym kraju w sprzedaży od wielu lat, a mimo to nieustannie są znane głupawe mity o ich przeznaczeniu. Dużo ludzi nie umie odróżnić legalnej odżywki od sterydów, które są stosowane przez zawodowców. Powinno się powiedzieć to jasno: odżywki nie są złe dla użytkownika i nie robią żadnych modyfikacji w gospodarce hormonalnej. Wszystkie produkty, które dostępne są na polskim rynku muszą zaliczyć wiele skrupulatnych kontroli. Jeśli pakujesz na siłowni, kupuj je bez strachu.

Continue reading “Suplementy dla doświadczonych sportowców” »

1 2