Co zdecydowanie warto mieć w szafie

W dwudziestym pierwszym wieku moda może dostarczyć każdej kobiecie dużej ilości niezwykłych inspiracji. Dlatego też należy przynajmniej niekiedy przejrzeć najnowsze eventy w modzie – dzięki temu da się przykładowo odkryć, iż pewne niemal wyrzucone części ubioru wracają do łask.

Continue reading “Co zdecydowanie warto mieć w szafie” »

Gdzie odszukają odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zataić zjawiska, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego rodzaju wizytówkę, jaka świadczy o naszej postawie. Wobec takiej sytuacji staramy się za wszelaką cenę wyglądać atrakcyjnie.

Continue reading “Gdzie odszukają odzienie dla siebie osoby z nadwagą?” »

które barwy mogą być modne jesienią tego roku?

Wszyscy, co interesują się ubraniami, już pewnie wiedzą, jakich można spodziewać się trendów tej jesieni. Inni, co nie wiedzą jeszcze, jak nastawić się do sezonu, właśnie teraz powinni zająć się tym problemem, bo kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie sprawić sobie zestaw ciuchów nieco taniej, a w sezonie jesiennym pokazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy inni, którzy próbują kroczyć za trendami.

Continue reading “które barwy mogą być modne jesienią tego roku?” »

Czy w modzie warto łamać zasady, ażeby prezentować się naprawdę dobrze? Co w sumie o tym myśleć?

Moda jest sprawą dość osobistą, lecz jakże bardzo powszechna. Każdy z nas posiada szansę, żeby prezentować swój styl, celebrować go i podkreślać, ale jednocześnie nasze ubranie w jakiś sposób powinno zwracać uwagę na świat zewnętrzny, ponieważ przecież bez tego nie da się współistnieć. Czemu tak się właśnie dzieje? To jest właściwie logiczne, a jednocześnie zbliżone do zachowania, nie czynimy bowiem tak, ażeby zszokować innych swoim zachowaniem, więc staramy się zachować pozory. Z modą więc jest naprawdę tak samo, nie znaczy to jednakowoż, że nie jesteśmy w stanie łamać tych wymogów.

Continue reading “Czy w modzie warto łamać zasady, ażeby prezentować się naprawdę dobrze? Co w sumie o tym myśleć?” »

1 2 3 7