Jaki styl będzie bardziej doceniany wśród mężczyzn?

Od lat domeną zmysłowości są panie i to właśnie one są uważane za ikonę piękna. Zawsze perfekcyjnie prezentowały się, tworzyły nowsze trendy w modzie. Bez wątpliwości w latach średniowiecznych nie istniało takie pojęcie jak moda. Dopiero w XX wieku pojawiło się takowe pojęcie do charakteryzowania trendów w stylu ubierania.

Continue reading “Jaki styl będzie bardziej doceniany wśród mężczyzn?” »

które barwy mogą być modne jesienią tego roku?

Wszyscy, co interesują się ubraniami, już pewnie wiedzą, jakich można spodziewać się trendów tej jesieni. Inni, co nie wiedzą jeszcze, jak nastawić się do sezonu, właśnie teraz powinni zająć się tym problemem, bo kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie sprawić sobie zestaw ciuchów nieco taniej, a w sezonie jesiennym pokazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy inni, którzy próbują kroczyć za trendami.

Continue reading “które barwy mogą być modne jesienią tego roku?” »

Zachęcający okres wyprzedaży

Kupowanie dla niektórych kobiet, to coś więcej niż tylko wydawanie pieniędzy. Wszyscy wiedzą, że nowe buty potrafią sprawić nam przyjemność. 70 i 50% – to zdecydowanie święte liczby, które przyciągają. Warto jednak głównie w takich chwilach posłuchać głosu rozsądku.

Continue reading “Zachęcający okres wyprzedaży” »

1 2 3 7