W jaki sposób ubierać wzorzyste spodnie?

Współczesna moda daje nam miliony wyborów. Nie wiemy w sumie, które są tak naprawdę trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na pewno będzie, to przez którąś osobę negatywnie ocenione. Dobrze jest, więc ubierając coś na siebie pamiętać, żeby dobrze się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to właściwe dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Continue reading “W jaki sposób ubierać wzorzyste spodnie?” »

W jaki sposób mężczyzna powinien o siebie zadbać? Sprawdź nasze podpowiedzi

Przyjęło się mawiać, że zasadniczo polscy faceci nie dbają o swój wygląd, są stosunkowo zaniedbanymi ludźmi. Ile w owym twierdzeniu jest prawdy, a ile wyłącznie zakompleksienia? Jakby nie patrzeć nie wydaje się, iż tak bardzo odstajemy od europejskiej średniej – a zresztą to akurat nie jest aż takie istotne.

Continue reading “W jaki sposób mężczyzna powinien o siebie zadbać? Sprawdź nasze podpowiedzi” »

W jakiej cenie rzemienie hurt ma szansę nam zaoferować?

Kiedy pragniemy nabyć coś w większych liczbach, to powinniśmy się namyślić, gdzie warto się udać. Jedynie wtenczas będziemy mieli świadomość odpowiedniej jakości materiałów oraz tego, że będą nam one sprzedawane w przystępnej cenie.

Continue reading “W jakiej cenie rzemienie hurt ma szansę nam zaoferować?” »

Jak dobrać jeansy? Do każdego rodzaju figury możesz dopasować właściwe spodnie. Są takie możliwości

Należy potwierdzić, iż kupowanie jeansów to dosyć osobista czynność, to moment, jak powinniśmy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Gdy mówimy o jeansach nie chodzi tylko o sylwetkę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, jakie są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie jest w stanie określić kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście sprawia, iż w swojej szafie mają sporą ilość jeansów, jaka zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, robi zupełnie odwrotnie. Pora to zmienić!

Continue reading “Jak dobrać jeansy? Do każdego rodzaju figury możesz dopasować właściwe spodnie. Są takie możliwości” »

1 2