Sukienka? Którą wytypować?

Może przesadne jest stwierdzenie, iż kobieta jest trochę jak suknia, ale jest w takim określeniu sporo prawdy. Suknia jest przeznaczona tylko dla pań, faceci, to prawda mogą próbować, ale daleko im będzie do prezencji kobiety.

Continue reading “Sukienka? Którą wytypować?” »

Szukasz sukienki – teraz jest dobry czas na nową

Co kilka miesięcy z pewnością przeglądamy swoje ubrania. Zazwyczaj poszukując stroju na konkretną okoliczność, lecz czasami również tak po prostu, by zrobić ład i przekonać się, jakie ciuchy na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i możemy znów zacząć je wkładać. Dobrze jest raz na jakiś czas przekopać szafę, gdyż możemy znaleźć piękne, a dawno zapomniane ubrania. Na przykład sukienka z baskinką.

Continue reading “Szukasz sukienki – teraz jest dobry czas na nową” »

Jakie barwy są ciągle modne

Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe ciuchy, które świetnie pasują do różnego typu stylizacji. Tak, więc modne kolory 2014 to można by rzec, każdy kolor poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – ten rok pozwala ponieść się kolorom. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

Continue reading “Jakie barwy są ciągle modne” »

Opuściła Ciebie, a Ty nie wiesz z jakiej przyczyny?

Każda kobieta ma swoje wymagania, o których niektórzy mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, bowiem płeć piękną, jak kwiat do wąchania, ale nie do poznawania. W jak ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zapomniana kobieta od nich odchodzi.

Continue reading “Opuściła Ciebie, a Ty nie wiesz z jakiej przyczyny?” »

1 2