W jaki sposób ubierać wzorzyste spodnie?

Współczesna moda daje nam miliony wyborów. Nie wiemy w sumie, które są tak naprawdę trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na pewno będzie, to przez którąś osobę negatywnie ocenione. Dobrze jest, więc ubierając coś na siebie pamiętać, żeby dobrze się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to właściwe dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Continue reading “W jaki sposób ubierać wzorzyste spodnie?” »

Od aparycji może zależeć kariera? Rzecz jasna, że tak!

Nikogo nie należy chyba przekonywać, iż w powiedzeniu “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, ludzie oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

Continue reading “Od aparycji może zależeć kariera? Rzecz jasna, że tak!” »

Porządki w szafie z ubraniami. Do zostawiania jakiego rodzaju ubrań mamy z reguły tendencję? Czy warto je zostawiać?

Gdy stajemy przed koniecznością zrobienia porządków w swojej szafie z ubraniami przed sezonem to często czynność ta zabiera nam bardzo dużo czasu. Jest tak, gdyż do sporej ilości rzeczy mamy ogromny sentyment, spora ilość ciuchów jest w naszej szafie już od niemal niepamiętnych czasów. Tym bardziej trudno jest się z nimi rozstać, jak pomyślimy sobie, iż być może moda na za jakiś czas znowu powróci. Jakie ciuchy mamy w zwyczaju za każdym razem zostawiać oraz czy rzeczywiście dobrze robimy?

Continue reading “Porządki w szafie z ubraniami. Do zostawiania jakiego rodzaju ubrań mamy z reguły tendencję? Czy warto je zostawiać?” »

1 2